دانلود مقاله و خرید ترجمه:ترکیب دانش تخصصی با فراگیری ماشین براساس آموزش فازی - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ترکیب دانش تخصصی با فراگیری ماشین براساس آموزش فازی - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده یادگیری ماشین ( machine learning )
 • Combining expert knowledge with machine learning on the basis of fuzzy training ترکیب دانش تخصصی با فراگیری ماشین براساس آموزش فازی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ترکیب دانش تخصصی با فراگیری ماشین براساس آموزش فازی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Combining expert knowledge with machine learning on the basis of fuzzy training


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Ecological Informatics 38 (2017) 26–30


  نویسنده:

  Ralf Wieland, Wilfried Mirschel


  چکیده انگلیسی:

  The paper introduces a fuzzy training approach based on nonlinear regularization in an effort to avoid over training. The main idea is to restrict training so that the basic expert knowledge used to build the model is still visible. This is implemented by a new nonlinear regularization approach which can be applied to any kind of training data set. The approach is demonstrated using a large crop yield data set (>4500 field records) for sugar beet collected in agricultural farms over a 14-year period (1976–1989) in East Germany. The software is implemented in SAMT2, free and open source software, using the Python programming language.
  Keywords: Fuzzy modeling | Expert knowledge | Machine learning | Nonlinear regularization | Optimization | Yield modeling


  چکیده فارسی:

  در این مقاله یک رویکرد آموزش فازی مبتنی بر تنظیم غیر خطی که تلاش آن به منظور ممانعت در طول آموزش است، معرفی می کند. ایده اصلی به منظور محدود کردن آموزش بدین منظور است که دانش تخصصی مبنا برای ساخت مدلی که هنوز هم قابل مشاهده است، بکار برده شود. اجرای این ایده با یک روش جدید تنظیم غیر خطی که برای هر نوع مجموعه داده¬ی آموزشی قابل اجراست، صورت گرفت. این روش با استفاده از مجموعه داده¬ی عملکرد محصول بزرگ (> 4500 محصول زراعی) برای چغندرقند که در مزارع کشاورزی در طی یک دوره 14 ساله (1976-1989) در شرق آلمان جمع آوری شده، اثبات است. این نرم افزار در SAMT2، نرم افزار رایگان و منبع گسترده، با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون اجرا گردید.
  کلید واژه ها: مدل سازی فازی | دانش تخصصی | فراگیری ماشین | تنظیم غیر خطی | بهينه سازي | مدل سازی عملکرد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 648 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
یادگیری-ماشین
موضوعات
footer