دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر منابع علمی امنیت سایبری شبکه هوشمند - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر منابع علمی امنیت سایبری شبکه هوشمند - 2010
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت ( Security )
 • Literature Review on Smart Grid Cyber Security مروری بر منابع علمی امنیت سایبری شبکه هوشمند

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر منابع علمی امنیت سایبری شبکه هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Literature Review on Smart Grid Cyber Security


  منبع:

  -


  نویسنده:

  Todd Baumeister


  چکیده انگلیسی:

  The current U.S. electrical power grid is an out-of-date infrastructure, and the Smart Grid is an upgrade that will add many new functionalities to meet customers’ new power requirements. Updating a system as complex as the electrical power grid has the potential of introducing new security vulnerabilities into the system. This document presents a review of the work related to Smart Grid cyber security. The work reviewed is separated into five categories that make up different components of the Smart Grid: Process Control System (PCS) Security, Smart Meter Security, Power System State Estimation Security, Smart Grid Communication Protocol Security, and Smart Grid Simulation for Security Analysis. The Smart Grid is a large complex system, and it still requires a lot of cyber security design work.


  چکیده فارسی:

  شبکه توان الکتریکی کنونی آمریکا یک زیرساخت منسوخ شده است و شبکه هوشمند یک امکانات بهبود یافته و پیشرفته است که کارکردهای جدید بسیاری را جهت برآورده کردن نیازهای توانی جدید مشتریان اضافه خواهد کرد. به روز رسانی کردن یک سیستمی به پیچیدگی شبکه توان الکتریکی دارای پتانسیل معرفی کردن آسیب پذیری های امنیتی جدید به سیستم است. این سند یک مروری بر کارهای مربوط به امنیت سایبری شبکه هوشمند را ارئه می کند. کار بررسی شده به 5 دسته تقسیم می شود که مولفه های مختلف شبکه هوشمند را تشیکل می دهند: امنیت سیستم کنترل فرآیند، امنیت سنجش هوشمند، امنیت تخمین وضعیت سیستم توان، امنیت پروتکل ارتباطاتی شبکه هوشمند، و شبیه سازی شبکه هوشمند برای تحلیل امنیت. شبکه هوشمند یک سیستم بزرگ و پیجیده است و هنوزهم نیازمند کارهای زیادی برای طراحی امنیت سایبری دارد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 34
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 56

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1316 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  36000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer