دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر کیفیت روی تخمین های بهره وری هتل - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر کیفیت روی تخمین های بهره وری هتل - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت کیفیت ( Quality management )
 • Impact of quality on estimations of hotel efficiency تاثیر کیفیت روی تخمین های بهره وری هتل
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر کیفیت روی تخمین های بهره وری هتل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Impact of quality on estimations of hotel efficiency


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management 61 (2017) 200-208


  نویسنده:

  Marta Arbelo-Perez, Antonio Arbelo, Pilar Perez-Gomez


  چکیده انگلیسی:

  This paper provides empirical evidence on the impact of output quality on hotel efficiency. It demonstrates how ignoring quality can lead to erroneous efficiency estimates. The study uses stochastic frontier methodology and the model proposed by Battese and Coelli (1995) to estimate the efficiency of 838 hotels in Spain in the period 2009e2013. The key advantage of this methodology is its ability to estimate efficiency and identify factors that explain differences in efficiency in a single-stage sampling procedure. Estimates of cost efficiency, which only include the costs of higher quality, are compared to those of profit efficiency, which not only consider costs but also the revenues generated by higher quality. Results show that quality has a negative impact on cost efficiency and a positive one on profit efficiency. Thus, hotel management should implement strategies that increase the value of their services as a way to achieve sustainable competitive advantages.
  Keywords: Output quality | Cost efficiency | Profit efficiency | Stochastic frontier | Hotel industry


  چکیده فارسی:

  این مقاله شواهدی تجربی درباره تاثیر کیفیت خروجی روی بهره وری هتل فراهم می کند. این مقاله همچنین نشان می دهد که چگونه غافل شدن از کیفیت می تواند منجر به تخمین های اشتباه درباره بهره وری شود. این مطالعه از روش مرزی تصادفی و مدل پیشنهاد شده توسط باتس و کوئولی (1995) برای تخمین بهره وری 838 هتل در اسپانیا در دوره زمانی 2009 تا 2013 استفاده می کند. مزیت کلیدی این روش قابلیت آن برای تخمین زدن بهره وری و شناسایی عواملی است که تفاوت ها در بهره وری را از طریق یک روند نمونه گیری یک – مرحله ای توضیح می دهد. تخمین های بهره وری هزینه ای که فقط شامل هزینه های کیفیت بالاتر می شوند با تخمین های بهره وری سود که نه تنها هزینه ها را بلکه درآمدهای تولید شده ازطریق کیفیت بالاتر را نیز مدنظر قرار می دهند، مقایسه می شوند. نتایج نشان می دهند که کیفیت یک تاثیر منفی روی بهره وری هزینه ای و یک تاثیر مثبت روی بهره وری سود دارد. بنابراین مدیریت هتل باید راهبردهایی را اجرا کند که ارزش خدمات آنها را به عنوان راهی برای دستیابی به مزایای رقابتی ماندگار افزایش دهند.
  کلیدواژه ها: کیفیت خروجی | بهره وری هزینه ای | بهره وری سود | مرز تصادفی | صنعت هتل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 536 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-کیفیت
موضوعات
footer