دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از تحقیق کیفی در مطالعات حسابداری و مدیریت: چیزی غیر از دستور کار جدید - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از تحقیق کیفی در مطالعات حسابداری و مدیریت: چیزی غیر از دستور کار جدید - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت کیفیت ( Quality management )
 • Using Qualitative Research in Accounting and Management Studies: Not a New Agenda استفاده از تحقیق کیفی در مطالعات حسابداری و مدیریت: چیزی غیر از دستور کار جدید

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از تحقیق کیفی در مطالعات حسابداری و مدیریت: چیزی غیر از دستور کار جدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Using Qualitative Research in Accounting and Management Studies: Not a New Agenda


  منبع:

  GTAR-2015/Full Paper Proceeding/Vol-1,313-320


  نویسنده:

  Hasan Basri


  چکیده انگلیسی:

  Today more and more researchers publish their qualitative works in top management and accounting journals. The contribution of this approach in management and accounting studies continues to gather momentum. Policy maker both in public and private sectors are increasingly recognizing the important and value of this method since it offers detail and rich analysis of management and accounting in an organization. However, there are still many researchers in these fields are reluctant or even reject to employ this method arguing that qualitative approach is not scientific and the results are also not scientific. Therefore, the purpose of this paper is to discuss the issue of using qualitative method in management and accounting studies. The paper is started by looking the conceptualization of qualitative research. After that, a paradoxical view of qualitative and quantitative methods is discussed. This is followed by discussions of using qualitative research in management and accounting studies. Finally, the use of interpretive case study will be reviewed and discussed in this paper.
  Keywords― Qualitative Research | Management and Accounting Studies | Interpretive Case Study | Grounded Theory.


  چکیده فارسی:

  امروزه محققان بیشتری تحقیقات کیفی خود را در ژورنال‌های برتر مدیریت و حسابداری منتشر می‌کنند. مشارکت این روش در مطالعات مدیریت و حسابداری تا رسیدن به یک برتری ادامه دارد. سیاست گزاران در بخش‌های عمومی و خصوصی روز به روز بیشتر به اهمیت و ارزش این روش پی می‌برند زیرا تحلیلی ارزشمند و با جزئیات در مورد مدیریت و حسابداری در یک سازمان ارائه می‌دهد. با این حال، هنوز بسیاری از محققین در این رشته‌ها تمایلی به بکارگیری این روش نداشته یا حتی آن را رد می‌کنند با این استدلال که روش کیفی علمی نیست و نتایج آن نیز علمی نخواهد بود. بنابراین، هدف از این مقاله، بحث در مورد مسئله استفاده از روش کیفی در مطالعات مدیریت و حسابداری است. این مقاله با بررسی درک تحقیق کیفی آغاز می‌شود. پس از آن، یک دیدگاه متناقض نما از روش‌های کیفی و کمی بیان می‌شود. سپس، بحث‌هایی در مورد کاربرد تحقیق کیفی در مطالعات مدیریت و حسابداری صورت می‌گیرد. در نهایت، کاربرد مطالعه موردی تفسیری بررسی خواهد شد و در این مقاله در مورد آن بحث خواهد شد.
  کلیدواژه‌ها: تحقیق کیفی | مطالعات مدیریت و حسابداری | مطالعه موردی تفسیری | نظریه بااساس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 93 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-کیفیت
موضوعات
footer