دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیر کیفیت هیأت مدیره و کمیته نامزدی بر ورشکستگی شرکت‌های بزرگ - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تأثیر کیفیت هیأت مدیره و کمیته نامزدی بر ورشکستگی شرکت‌های بزرگ - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • The impact of board quality and nomination committee on corporate bankruptcy تأثیر کیفیت هیأت مدیره و کمیته نامزدی بر ورشکستگی شرکت‌های بزرگ

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تأثیر کیفیت هیأت مدیره و کمیته نامزدی بر ورشکستگی شرکت‌های بزرگ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The impact of board quality and nomination committee on corporate bankruptcy


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Advances in Accounting, Volume 35, December 2016, Pages 75–81


  نویسنده:

  Kingsley Opoku Appiah, Amon Chizema


  چکیده انگلیسی:

  This paper examines the effects of board quality on the relationship between corporate bankruptcy and nomination committee effectiveness. We argue that the proportion of outside directors, a proxy of board quality, arguably captures the extent of board control and resources. Based on dataset from 1835 firm-year observations for 98 bankrupt and 269 non-bankrupt UK listed non-financial firms between 1994 and 2011 and using the agency and resource dependence theories, we predict and find that nomination committee effectiveness negatively affects corporate bankruptcy and that board quality mitigates the negative effects. The results lend support to the notion that firms benefit from board quality in terms of outside directors ability to monitor CEO on behalf of shareholders and also provide advice, counsel and legitimacy to the firm. This study extends the present research on corporate bankruptcy by providing evidence on the impact of board quality and nomination committee effectiveness on UK corporate bankruptcy.
  Keywords: Corporate governance | Board of directors | Agency theory | Board structure | Board composition | Corporate insolvency


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، اثرات کیفیت هیأت مدیره بر رابطه بین ورشکستگی شرکت‌های بزرگ و تأثیربخشی کمیته نامزدی بررسی می‌شود. استدلال ما این است که سهم مدیران غیرموظف در هیأت مدیره که نماینده کیفیت هیأت مدیره است، به شکلی منطقی سطح کنترل و منابع هیأت مدیره را نشان می‌دهد. براساس مجموعه داده‌ای از 1835 مشاهده شرکت - سال برای 98 شرکت غیرمالی ورشکسته و غیرورشکسته پذیرفته شده در بورس انگلیس بین سال‌های 1994 تا 2011 و با بهره گیری از نظریه نمایندگی و نظریه وابستگی به منابع، پیش بینی می‌کنیم و درمی یابیم که تأثیربخشی کمیته نامزدی بر ورشکستگی شرکت تأثیر منفی دارد و کیفیت هیأت مدیره این تأثیر منفی را می‌کاهد. نتایج این فرضیه را تأیید می‌کنند که شرکت‌ها از کیفیت هیأت مدیره از حیث توانایی مدیران غیرموظف، برای نظارت بر مدیر عامل به نمایندگی از سهامداران و نیز ارائه مشاوره، راهنمایی و مشروعیت بخشیدن به شرکت بهره می‌گیرند. این مطالعه، تحقیقات فعلی مرتبط با ورشکستگی شرکت‌های بزرگ را با ارائه شواهدی در مورد تأثیر کیفیت هیأت مدیره و تأثیربخشی کمیته نامزدی بر ورشکستگی شرکت‌های انگلیسی تعمیم می‌دهد.
  کلیدواژه‌ها: حاکمیت شرکتی | هیأت مدیره | نظریه نمایندگی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 334 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer