دانلود مقاله و خرید ترجمه:روشی برای طبقه بندی و تعیین محل خطا در مدارات سه ترمیناله با استفاده از آموزش ماشین - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روشی برای طبقه بندی و تعیین محل خطا در مدارات سه ترمیناله با استفاده از آموزش ماشین - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • A Fault Classification and Localization Method for Three-Terminal Circuits Using Machine Learning روشی برای طبقه بندی و تعیین محل خطا در مدارات سه ترمیناله با استفاده از آموزش ماشین

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روشی برای طبقه بندی و تعیین محل خطا در مدارات سه ترمیناله با استفاده از آموزش ماشین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Fault Classification and Localization Method for Three-Terminal Circuits Using Machine Learning


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON POWER DELIVERY, VOL. 28, NO. 4, OCTOBER 2013


  نویسنده:

  Hanif Livani, Student Member, IEEE, and Cansın Yaman Evrenosoğlu, Senior Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents a traveling-wave-based method for fault classification and localization for three-terminal power transmission systems. In the proposed method, the discrete wavelet transform is utilized to extract transient information from the recorded voltages. Support-vector-machine classifiers are then used to classify the fault type and faulty line/half in the transmission networks. Bewley diagrams are observed for the traveling-wave patterns and the wavelet coefficients of the aerial mode voltage are used to locate the fault. Alternate Transients Program software is used for transients simulations. The performance of the method is tested for different fault inception angles, different fault resistances, nonlinear high impedance faults, and nontypical faults with satisfactory results.
  Index Terms: Fault classification | fault location | support vector machine (SVM) | three-terminal network | traveling waves | wavelet transformation.


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک روش مبتنی بر موج انتقال را برای طبقه¬بندی و تعیین محل خطا در سیستمهای انتقال توان سه ترمیناله ارائه می¬دهد. در روش پیشنهادی، از تبدیل موجک گسسته برای استخراج اطلاعات گذرا از از ولتاژهای ضبط شده استفاده شده است. سپس از طبقه¬بندی کننده¬های ماشین برداری پشتیبان برای طبقه-بندی نوع خطا و نیز خط معیوب در شبکه¬های انتقال استفاده شده است. نمودارهای بیولی برای الگوهای موج انتقال مورد مطالعه قرار گرفته¬اند و ضرایب موجک مود هوایی ولتاژ برای تعیین محل خطا به کار رفته است. از نرم¬افزار Alternate Transients Program(برنامه گذارهای متناوب) برای شبیه¬سازی حالات گذرا استفاده شده است. عملکرد این روش به ازای زوایای مختلف آغاز خطا، مقاومت¬های مختلف خطا، خطاهای امپدانس بالای غیرخطی و خطاهای غیرعادی مورد آزمایش قرار گرفته است که نتایج آن رضایتبخش می¬باشد.
  کلمات کلیدی : طبقه بندی خطا | تعیین محل خطا | ماشین برداری پشتیبان(SVM) | شبکه سه ترمیناله | موج های انتقال | تبدیل موجک.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1129 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer