دانلود مقاله و خرید ترجمه:واژه کار آفرینی استراتژیک و تئوری تخریب خلاق شومپیتر - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:واژه کار آفرینی استراتژیک و تئوری تخریب خلاق شومپیتر - 2015
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Term of Strategic Entrepreneurship and Schumpeters Creative Destruction Theory واژه کار آفرینی استراتژیک و تئوری تخریب خلاق شومپیتر

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  واژه کار آفرینی استراتژیک و تئوری تخریب خلاق شومپیتر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Term of Strategic Entrepreneurship and Schumpeters Creative Destruction Theory


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 207 ( 2015 ) 720 – 728


  نویسنده:

  Nadide Sevil Tülüce , Asuman Koç Yurtkur


  چکیده انگلیسی:

  The literature of strategic entrepreneurship is one of the few areas of strategic management writing in which Joseph Schumpeter has argued that entrepreneurs create innovations in the face of competition and thereby generate economic growth. The fundamental question in the field of strategic management is how firms achieve and sustain competitive advantage especially in the work of Schumpeter [1934, 1942] who argued that the main agents of economic growth are the entrepreneurs. The aim of this paper is to summarize and critically review the concept of the strategic entrepreneurship in the light of economics history by creating a better understanding of the intersection of the academic fields of entrepreneurship and strategic management.
  Keywords: strategic management | strategic entrepreneurship | Schumpeter | creative destruction


  چکیده فارسی:

  گزارشات مربوط به کارآفرینی استراتژیک یکی از معدود حوزه های مدیریت استراتژیک است که در آن ژوزف شومپیتر بیان می کند کارآفرینان ، خلاقیت و نوآوری را در رقابت و همچنین ایجاد رشد اقتصادی مورد استفاده قرار می دهند. سوال اساسی در زمینه مدیریت استراتژیک این است که چگونه شرکت ها به مزیت رقابتی دست پیدا می کنند و آن را حفظ می کنند ، خصوصا در کار شومپیتر ، او اعتقاد داشت که عوامل اصلی رشد اقتصادی ، کارآفرینان هستند. هدف این مقاله این است که به صورت خلاصه و کاملا منتقدانه مفهوم کارآفرینی استراتژیک را در پرتو سوابق اقتصادی بوسیله ایجاد درک بهتر از فصل مشترک رشته های دانشگاهی مرتبط با کارآفرینی و مدیریت استراتژیک مورد بررسی قرار دهد.
  کلمات کلیدی: مدیریت استراتژیک | کارآفرینی استراتژیک | شومپیتر | تخریب خلاق


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 94 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer