دانلود مقاله و خرید ترجمه:متدهای دو بخشی توزیع شده برای دیسپاچینگ توان اقتصادی در شبکه هوشمند - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:متدهای دو بخشی توزیع شده برای دیسپاچینگ توان اقتصادی در شبکه هوشمند - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • Distributed Bisection Method for Economic Power Dispatch in Smart Grid متدهای دو بخشی توزیع شده برای دیسپاچینگ توان اقتصادی در شبکه هوشمند

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  متدهای دو بخشی توزیع شده برای دیسپاچینگ توان اقتصادی در شبکه هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Distributed Bisection Method for Economic Power Dispatch in Smart Grid


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON POWER SYSTEMS, 2014


  نویسنده:

  Hao Xing, Student Member, IEEE, Yuting Mou, Minyue Fu, Fellow, IEEE, and Zhiyun Lin, Senior Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we present a fully distributed bisection algorithm for the economic dispatch problem (EDP) in a smart grid scenario, with the goal to minimize the aggregated cost of a network of generators, which cooperatively furnish a given amount of power within their individual capacity constraints. Our distributed algorithm adopts the method of bisection, and is based on a consensus-like iterative method, with no need for a central decision maker or a leader node. Under strong connectivity conditions and allowance for local communications, we show that the iterative solution converges to the globally optimal solution. Furthermore, two stopping criteria are presented for the practical implementation of the proposed algorithm, for which sign consensus is defined. Finally, numerical simulations based on the IEEE 14-bus and 118-bus systems are given to illustrate the performance of the algorithm.
  Index Terms: Consensus | distributed algorithm | distributed convex optimization | economic power dispatch | smart grid


  چکیده فارسی:

  در این مقاله ما یک الگوریتم دو بخشی توزیع شده برای مساله دیسپاچینگ اقتصادی در یک سناریو شبکه هوشمند داریم که با هدف مینی موم سازی مجموع هزینه های یک شبکه ژنراتوری و همکاری های وابسته به توان و ظرفیت های فردی را شامل می شوند . الگوریتم توزیع شده ما متد دو بخشی را تطبیق کرده و وابسته به اجماع متدهای تکراری است که برای یک تصمیم گیر مرکزی یا یک گره راهنما مورد نیاز نیست . تحت شرایط اتصال قوی و مجاز برای مخابرات محلی ما نشان می دهیم که همگرایی های تکراری در راه حل های سراسری بهینه کار می کند . علاوه بر این ها دو معیار توقف برای پیاده سازی های کاربردی الگوریتم ها قابل رویت است . که برای ثبت آن ها قابل تعریف است . در نهایت شبیه سازی های عددی وابسته به سیستم های IEEE 14 درگاهه و 118 درگاهه عملکرد الگوریتم را ترسیم می کند.
  لغات کلیدی : تجمع | الگوریتم توزیع شده | بهینه سازی محدب توزیع شده | دیسپاچینگ توان اقتصادی | شبکه هوشمند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 41

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 990 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer