دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک روش جدید برای حفاظت دیستانس تطبیقی خطوط انتقال متصل به مزارع بادی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک روش جدید برای حفاظت دیستانس تطبیقی خطوط انتقال متصل به مزارع بادی - 2012
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • A novel method for adaptive distance protection of transmission line connected to wind farms یک روش جدید برای حفاظت دیستانس تطبیقی خطوط انتقال متصل به مزارع بادی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک روش جدید برای حفاظت دیستانس تطبیقی خطوط انتقال متصل به مزارع بادی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A novel method for adaptive distance protection of transmission line connected to wind farms


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Electrical Power and Energy Systems 43 (2012) 1376–1382


  نویسنده:

  Hadi Sadeghi


  چکیده انگلیسی:

  Wind speed variations results in wind farm voltage, frequency and power output fluctuations. Therefore, protection of lines connecting such a farm to the grid is very important and an adaptive system for distance protection of such a line is necessary. In this paper, an adaptive unit which adjusts the relay trip characteristic using local information has been designed for distance relay using artificial neural networks. In this case, in order to prevent wrong operation of relay, changing in wind farm conditions, the set points of different zones of distance relay has to be changed simultaneously. The results obtained from proposed method are verified by computer simulation.
  Keywords: Adaptive protection | Digital protection | Distance relaying |Wind farm


  چکیده فارسی:

  تغییرات سرعت باد منجر به تغییرات ولتاژ، فرکانس و توان خروجی مزارع بادی می شود. بنابراین، حفاظت از خطوطی که این مزارع را به شبکه متصل می کنند از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و یک سیستم تطبیقی برای حفاظت دیستانس این نوع خطوط مورد نیاز است. در این مقاله با استفاده از نظریه شبکه های عصبی، یک واحد تطبیقی برای رله های دیستانس پیشنهاد شده است که سبب تنظیم مشخصه های عملکرد رله با استفاده از اطلاعات محلی می شود. در این خصوص، به منظور جلوگیری از عملکرد اشتباه رله در هنگام تغییر شرایط مزرعه بادی، نقطه کار مناطق حفاظتی مختلف رله ها بطور همزمان باید تغییر کنند. نتایج به دست امده از روش پیشنهادی توسط شبیه سازی های کامپیوتری اعتبارسنجی شده اند.
  کلمات کلیدی: حفاظت تطبیقی | حفاظت دیجیتال | فاصله رله | مزرعه بادی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 827 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer