دانلود مقاله و خرید ترجمه:مبدل DC / DC تک مرحله ای برای چراغ LED جلو خودرو - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مبدل DC / DC تک مرحله ای برای چراغ LED جلو خودرو - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • A Single-stage DC/DC Converter for LED Automobile Headlight مبدل DC / DC تک مرحله ای برای چراغ LED جلو خودرو

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مبدل DC / DC تک مرحله ای برای چراغ LED جلو خودرو


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Single-stage DC/DC Converter for LED Automobile Headlight


  منبع:

  ITEC Asia-Pacific 2014


  نویسنده:


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents a novel single-stage DC/DC converter with high voltage gain for LED automobile headlight. The converter is integrated by a boost cell and double LLC cell. Because the components of system are reduced by integrating the switches, the cost decreases. The boost circuit works in continuous conduction mode(CCM) with double voltage gain, the double LLC cell connected in series can also realize high voltage gain. Here the LLC resonant converter is chosen, which makes sure that the switches in the primary side can work in zero-voltage-switching (ZVS) condition and the diodes in the secondary side can work in zero-current-switching (ZCS) condition. A 30W prototype is proposed in the lab, with 30 highbrightness LEDs connected in series. The experimental results well confirm the theoretical prediction, and the efficiency is as high as 92%.


  چکیده فارسی:

  این مقاله درمورد یک مبدل dc-dc تک قسمتی است که برای بالا بردن بهره ولتاژ برای بایاس کردن LED چراغ جلوی اتوموبیل است. این مدار مبدلی است که از یک قسمت مبدل بوست (افزاینده) و از دو قسمت مدار تشدید LLC تشکیل شده است از آنجا که اجزای یکپارچه سازی کلیدزنی کاهش میابد،هزینه ها کم میشود. مبدل بوست در این مدار در مود هدایت پیوسته و به همراه بهره ولتاژ 2 برابر کار میکند ، دو قسمت به صورت سری متصل شده اند تا توانایی تحمل اضافه ولتاژ را داشته باشند. در اینجا مبدل رزونانسی یا تشدید LLC انتخاب شده است و باید دو شرط برقرار باشد، 1:کلیدهای سمت اولیه ی ترانس توانایی کار کردن در کلید زنی ولتاژ صفر ZVS را داشته باشند 2:دیودهای سمت ثانویه ترانس توانایی کار کردن در جریان صفر ZCS را داشته باشد. نمونه ایی با خروجی 30 وات برای آزمایشگاه پیشنهاد شده که به همراه 30 LED قوی که سری بسته شده اند کار خواهد کرد. نتایج آزمایش به خوبی پیش بینی های نظری را اثبات میکند و بهره وری 92 درصدی را به ما می دهد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 487 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:




اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer