دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی مقایسه ای پایدار کننده سیستم قدرت مبتنی بر فازی و متداول - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • COMPARATIVE STUDY OF CONVENTIONAL AND FUZZY BASED POWER SYSTEM STABILIZER بررسی مقایسه ای پایدار کننده سیستم قدرت مبتنی بر فازی و متداول

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی مقایسه ای پایدار کننده سیستم قدرت مبتنی بر فازی و متداول


  عنوان انگلیسی مقاله:

  COMPARATIVE STUDY OF CONVENTIONAL AND FUZZY BASED POWER SYSTEM STABILIZER


  منبع:

  IEEE, 2013 International Conference on Communication Systems and Network Technologies


  نویسنده:

  BHAVANS SHAH


  چکیده انگلیسی:

  Power system stabilizers (PSSs) are used to enhance the damping during low frequency oscillations. The paper presents a study of power system stabilizerusing fuzzy logic to enhance stability of single machine infinite bus system.In this paper basic problem of conventional power system stabilizer for stability enhancement is defined which is traditionally used. Fuzzy logic provides one alternative for stability enhancement and speeddeviation (w).The proposed method using fuzzy logicachieves better improvement than conventional power system stabilizer. Fuzzy logic rules were developed for triangular membership function of input and output variables. The system is simulated in SIMULINK environment and the performances of conventional and Fuzzy based power system stabilizers are compared.
  Keywords: Power system stabilizer |Stability | Single machine system | Fuzzy logic | SIMULINK.


  چکیده فارسی:

  تثبیت کننده های سیستم قدرت (PSSs) برای افزایش میرایی در طول نوسانات فرکانس پایین استفاده می شوند. این مقاله یک بررسی درباره پایدار کننده سیستم قدرت با استفاده از منطق فازی برای افزایش پایداری تک ماشین سیستم باس بی نهایت ارائه می کند. در این مقاله مشکل اساسی پایدار کننده های سیستم قدرت متعارف برای ثبات افزایش تعریف شده است که به طور سنتی استفاده می شود منطق فازی یکی از گزینه ها برای فراهم کردن افزایش پایداری و انحراف سرعت ( w) است. روش ارائه شده با استفاده از منطق فازی بهبود بهتری از تثبیت کننده سیستم قدرت متداول بدست می آورد. قواعد منطق فازی برای متغیرهای ورودی و خروجی تابع عضویت مثلثی توسعه یافته اند. این سیستم در محیط سیمولینگ شبیه سازی شده است و کارایی تثبیت کننده های سیستم قدرت مبتنی بر فازی و متداول مقایسه می شوند.
  واژه های کلیدی: تثبیت کننده سیستم قدرت | ثبات | سیستم تک ماشینه | منطق فازی | سیمولینگ.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 357 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer