دانلود مقاله و خرید ترجمه:آینده پایداری تجاری: گزارشگری و اطمینان بخشی پایداری - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آینده پایداری تجاری: گزارشگری و اطمینان بخشی پایداری - 2015
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • The Future of Business Sustainability: Sustainability Reporting and Assurance آینده پایداری تجاری: گزارشگری و اطمینان بخشی پایداری

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آینده پایداری تجاری: گزارشگری و اطمینان بخشی پایداری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Future of Business Sustainability: Sustainability Reporting and Assurance


  منبع:

  Wiley, 2015, DOI: 10.1002/9781119202899.ch11


  نویسنده:

  Ann M. Brockett andZabihollah Rezaee


  چکیده انگلیسی:

  B usiness sustainability is a process of creating sustainable value for all stakeholders by focusing on profit, planet, and people. Sustainability reporting and assurance is an evolving corporate practice with significant potential to improve the transparency and reliability of information for investors and stakeholders. Many global professional organizations including the Global Reporting Initiative (GRI) and the International Integrated Reporting Committee (IIRC) are working to develop a set of globally accepted, uniform, and standardized sustainability reporting guidelines. The GRI initially focused on a triple bottom line of economic, social, and environmental performance, with version 3.1 (also the third generation or G3) of its sustainability framework. The fourth generation (G4) will cover economic, governance, social, and environmental performance.


  چکیده فارسی:

  پایداری تجاری، یک فرایند مربوط به ایجاد ارزش پایدار برای تمامی ذینفعان با تمرکز بر سود، کره زمین (محیط زیست)، و مردم است. گزارشگری و اطمینان¬بخشی پایداری، به همراه پتانسیلی قابل توجه بمنظور بهبود دادن شفافیت و اعتبار اطلاعات برای سرمایه گذاران و سهامداران، یک شیوه در حال تحول شرکت¬های بزرگ است. بسیاری از سازمان های تخصصی جهانی از جمله سازمان جهانی گزارشگری مبتکرانه (GRI) و کمیته بین¬المللی گزارشگری یکپارچه (IIRC) در حال فعالیت در جهت توسعه مجموعه¬ای از دستورالعمل-های گزارشگری پایداری استاندارد شده، یکنواخت و پذیرفته شده در سطح جهانی هستند. GRI در ابتدا از طریق نسخه 3.1 (همچنین نسل سوم یا G3) متعلق به چهارچوب پایداری خود بر تحتانی ترین خطوط سه گانه عملکرد زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی، متمرکز شد. نسل چهارم (G4)، عملکرد اقتصادی، نظارتی، اجتماعی، زیست محیطی را پوشش خواهد داد.
  کلمات کلیدی: پایداری کسب و کار | سهامداران | گزارش پایداری | پایداری EGSEE | دستورالعمل GRI | اطلاعات پایداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 31
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 47

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 172 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  36000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer