دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی سودمندی کمک مالی دولت به هتلها: شواهدی از یک منطقه در آلپاین - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی سودمندی کمک مالی دولت به هتلها: شواهدی از یک منطقه در آلپاین - 2017
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Investigating the effectiveness of public subsidies to hotels: Evidence from an Alpine region بررسی سودمندی کمک مالی دولت به هتلها: شواهدی از یک منطقه در آلپاین
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی سودمندی کمک مالی دولت به هتلها: شواهدی از یک منطقه در آلپاین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Investigating the effectiveness of public subsidies to hotels: Evidence from an Alpine region


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 23 (2017) 8–18


  نویسنده:

  Enrico Tundis, Roberto Gabriele, Enrico Zaninotto


  چکیده انگلیسی:

  This paper investigates the effect of capital public subsidies on hotels performance. The empirical domain of analysis is the hotel industry in the Trentino province of Italy and the subsidies granted therein by the local government. The objective variables of the study are typical performance indicators, i.e., productivity, profitability, occupancy rate, and demand variability. A conditional difference-in-differences estimator is used to estimate causal effects by controlling for observed and time-invariant unobserved hotel heterogeneity. Public subsidies have a positive effect on hotel performance. This effect is, however, greater in highly attractive destinations than in less attractive ones, with public intervention potentially increasing the divide between the two.
  Keywords: Hotel industry | Public subsidies | Regional policy | Matching estimators


  چکیده فارسی:

  این مقاله تاثیر کمک های مالی دولت را روی عملکرد هتل ها بررسی می کند. دامنه تجربی تحلیل، صنعت هتل در استان ترنتینو ایتالیا و کمک های مالی اعطا شده از سوی دولت محلی می باشد. متغیرهای عینی مطالعه، شاخص های عملکرد نوعی هستند یعنی بهره وری، سودآوری، نرخ اشتغال و تغییرپذیری تقاضا. از یک تخمین گر شرطی اختلاف – در – اختلاف ها و ازطریق کنترل کردن ناهمگنی مشاهده شده و مشاهده نشده هتل که با گذشت زمان تغییر نمی کند، برای تخمین تاثیرات علّی استفاده شد. کمک های مالی دولت تاثیر مثبتی روی عملکرد هتل دارد. با این حال، این تاثیر در مقصدهای گردشگری که تاحد بالایی جذاب هستند نسبت به مقصدهایی با جذابیت کمتر، بزرگتر است و دخالت دولت به صورت بالقوه ای تقسیم کمک های مالی بین این دو را افزایش می دهد.
  کلیدواژه ها: صنعت هتل | کمک های مالی دولت | سیاست منطقه ای | تخمین گرهای تطبیقی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 40

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1333 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer