دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر SSSC و STATCOM بر قابلیت پیشبینی سیستم قدرت - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر SSSC و STATCOM بر قابلیت پیشبینی سیستم قدرت - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • Impact of SSSC and STATCOM on power system predictability تاثیر SSSC و STATCOM بر قابلیت پیشبینی سیستم قدرت

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر SSSC و STATCOM بر قابلیت پیشبینی سیستم قدرت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Impact of SSSC and STATCOM on power system predictability


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Electrical Power and Energy Systems 56 (2014) 159–167


  نویسنده:

  M. Tarafdar Hagh, M.B.B. Sharifian, S. Galvani


  چکیده انگلیسی:

  In power systems with the high penetration of renewable energies such as wind powers, accuracy in predicting power system state is really important, especially in bidding strategies, risk management and operational decisions. In this paper, the impact of STATic COMpensator (STATCOM) and Static Series Synchronous Compensator (SSSC) on predictability of power system is studied. For this investigation, predictability indices are utilized. This paper clarifies some important questions and concerns about power system such as; do the STATCOM and SSSC improve or impair the predictability of system state? Also, this paper warns the operator of system about ignoring the predictability concept in FACTS included power systems. Moreover, the necessity of utilizing predictability indices in optimization problems beside conventional objectives, such as losses, is discussed. The results are discussed on IEEE 14 and 57 bus test systems.
  Keywords: Monte Carlo | Predictability | Probabilistic Load Flow | STATCOM | SSSC | Uncertainty


  چکیده فارسی:

  در سیستمهای قدرت با نفوذ بالای انرژِیهای تجدیدپذیر مثل انرژی بادی، دقت در پیشبینی وضعیت سیستم قدرت خیلی اهمیت دارد مخصوصاً در استراتژی¬¬های مناقصه، مدیریت ریسک، و تصمیمات عملکردی. در این مقاله، تاثیر جبران¬کننده استاتیکی (STATCOM) و جبران¬ساز سنکرون سری استاتیک (SSSC) بر قابلیت پیشبینی سیستم قدرت مطالعه شده است. برای این تحقیق، از شاخص¬های پیشبینی استفاده شده است. این مقاله برخی از سوالات مهم و نگرانی¬هایی در مورد سیستم¬های قدرت را شفاف سازی می¬کند؛ مثل آیا STATCOM و SSSC ، قابلیت پیشبینی وضعیت سیستم را بهبود می بخشد یا خراب می¬کند؟ همچنین، این مقاله به اپراتور در مورد نادیده گرفتن مفهوم قابلیت پیشبینی در سیستم¬های قدرت شامل FACTS، هشدار می¬دهد. به علاوه، لزوم استفاده از شاخص های پیشبینی در مسائل بهینه¬سازی در کنار اهداف مرسوم مثل تلفات بحث شده است. نتایج در مورد سیستم¬های تست باس IEEE 14 و 57 بحث شده است.
  کلمات کلیدی: مونت کارلو | پیش بینی | پخش بار احتمالاتی | STATCOM | SSSC | عدم قطعیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 634 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer