دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی عملکرد  PSSمبتنی بر GA و RL  یک سیستم چند ماشینه - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • Performance Evaluation ofGA and RL based PSS of a Multi-Machine System ارزیابی عملکرد PSSمبتنی بر GA و RL یک سیستم چند ماشینه

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی عملکرد PSSمبتنی بر GA و RL یک سیستم چند ماشینه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Evaluation ofGA and RL based PSS of a Multi-Machine System


  منبع:

  IEEE International Conference on Circuits, Power and Computing Technologies, 2013 [ICCPCT-2013]


  نویسنده:

  J Abdul Jaleel, Nasar. A, PreethyK


  چکیده انگلیسی:

  One of the main problems that lead to instability in a power system is the low frequency oscillation caused by swinging generator rotor. These oscillations will lead to loss of synchronism, limit the power transfer capability and also lead to the islanding of inter connected power system. So it is very important to damp out these oscillations, power system stabilizer (PSS) is a device which is commonly used for damp out these oscillations. A power system stabilizer uses angular speed as the input and produce stabilizing signal to damp out these oscillations. The most commonly used power system stabilizer is the conventional power system stabilizer, wh ich is designed by using the theory of phase compensation in the frequency domain and it uses a lead-lag network in its design. This paper focus on the design of PSS for a Single machine connected to infnite bus system (SMlB) and Multi-machine power system having 3 generator and 9 bus system. For optimizing the gain of PSS, Genetic algorithm and Reinforcement learning techniques are used. The simulations are carried out using state space modelling technique.
  Keywords: Power system stabilizer | Reinforcement Learning | Genetic Algorithm | SMlB | MATLAB | Multi-machine power system


  چکیده فارسی:

  یکی از مشکلات اصلی که منجر به بی ثباتی در یک سیستم قدرت می شود نوسانات فرکانس پایین ناشی از نوسان کردن روتور ژنراتور است. این نوسانات منجر به تلفات سنکرون خواهد شد ، محدود کردن قابلیت انتقال توان و همچنین منجر به نوسان در سیستم قدرت متصل می شوند. بنابراین میرا کردن این نوسانات بسیار مهم است ، تثبیت کننده سیستم قدرت(PSS) دستگاهی است که معمولا برای میراکردن این نوسانات استفاده می شود. یک تثبیت کننده سیستم قدرت با استفاده از سرعت زاویه ای را به عنوان ورودی و سیگنال پایداری برای میرایی این نوسانات تولید می کند. شایع ترین تثبیت کننده سیستم قدرت مورد استفاده تثبیت کننده سیستم قدرت متداول است، که با استفاده از نظریه جبرانسازی فاز در حوزه فرکانس طراحی شده است و یک شبکه پس فاز پیش فاز در طراحی آن استفاده می شود. این مقاله بر طراحی PSS برای تک ماشین متصل به سیستم باس بی نهایت(SMlB) و سیستم قدرت چند ماشینه با 3ژنراتور و سیستم9 باسه تمرکز دارد. برای بهینه سازی بهره PSS، الگوریتم ژنتیک و تکنیک های یادگیری و تقویتی استفاده می شود. شبیه سازی ها با استفاده از روش مدل سازی فضای حالت انجام شده اند.
  کلمات کلیدی - تثبیت کننده سیستم قدرت | یادگیری تقویتی | الگوریتم ژنتیک | SMlB | متلب | سیستم قدرت چند ماشینه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 999 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer