دانلود مقاله و خرید ترجمه:طراحی پایدار کننده سیستم های قدرت مقاوم با استفاده از ترکیب ANN و ICA - 2013

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • Robust Power System Stabilizer Design Using a Hybrid of ANN and ICA طراحی پایدار کننده سیستم های قدرت مقاوم با استفاده از ترکیب ANN و ICA

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طراحی پایدار کننده سیستم های قدرت مقاوم با استفاده از ترکیب ANN و ICA


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Robust Power System Stabilizer Design Using a Hybrid of ANN and ICA


  منبع:

  J. Basic. Appl. Sci. Res., 3(6)92-98, 2013© 2013, TextRoad Publication


  نویسنده:

  A.Safaee, S. Z. Moussavi


  چکیده انگلیسی:

  The steady-state stability limit and the system positive damping can be improved by conventional Power System Stabilizer (PSS). However, in order to have abilities such as the online tuning and optimal real-time damping in the entire operating range, robust design of PSS in required. A novel robust PSS design using Artificial Neural Network (ANN) and Imperialist Competitive Algorithm (ICA) for damping electromechanical modes of oscillations and improving power system stability is proposed in this paper. The dynamics associated with a single machine connected to infinite bus power system is analyzed in this study. Optimal settings of PSS parameters are achieved by the means of hybrid ICA-ANN. ANN is used for online PSS parameters tuning. The results of ICA-based PSS (ICA-PSS) are used as training designs of ANN. Eigenvalue analysis and system simulations demonstrate the effectiveness of the proposed method in the damping of electromechanical oscillations and improving the system dynamic stability.
  INDEX TERMS: Power System Stabilize | Imperialist Competitive Algorithm | Artificial Neural Network | Low frequency oscillations.


  چکیده فارسی:

  حد پایداری حالت پایدار و میرایی مثبت سیستم را می توان با پایدار کننده سیستم قدرت متداول بهبود یافت(PSS). با این حال، به منظور توانایی های مانند تنظیم کردن آنلاین و زمان واقعی بهینه میرایی در کل محدوده عملیاتی، طراحی مقاوم از PSS مورد نیاز است. یک طراحی PSS مقاوم جدید با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی (ANN) و الگوریتم رقابتی امپریالیستی (ICA) برای میرایی نوسانات حالت های الکترومکانیکی و بهبود پایداری سیستم قدرت در این مقاله ارائه شده است. دینامیک در ارتباط با یک تک ماشین متصل شده به باس بی نهایت سیستم قدرت در این مطالعه تجزیه و تحلیل شده است. تنظیمات بهینه پارامترهای PSS با استفاده از ترکیب ICA-ANN به دست آمده اند.. ANN برای تنظیم پارامترهای PSS آنلاین استفاده شده است. نتایج PSS مبتنی بر ICA (ICA-PSS) به عنوان طرح های آموزش ANN استفاده شده اند. تجزیه و تحلیل مقادیر ویژه و شبیه سازی های سیستم اثر روش ارائه شده در میرایی نوسانات الکترومیکانیکی و بهبود پایداری دینامیکی سیستم را نشان می دهد.
  واژه های کلیدی: شرایط قدرت پایدار کننده سیستم | الگوریتم رقابتی امپریالیستی | شبکه عصبی مصنوعی | نوسانات فرکانس پایین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 239 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer