دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر یک بازی شبیه سازی ERP روی یادگیری آنلاین - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر یک بازی شبیه سازی ERP روی یادگیری آنلاین - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش الکترونیک ( e-learning )
 • Impact of an ERP simulation game on online learning تاثیر یک بازی شبیه سازی ERP روی یادگیری آنلاین
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر یک بازی شبیه سازی ERP روی یادگیری آنلاین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Impact of an ERP simulation game on online learning


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - The International Journal of Management Education 15 (2017) 60-66


  نویسنده:

  Mark Hwang, Kevin Cruthirds


  چکیده انگلیسی:

  The ever increasing use of online education dictates that the use of traditional face-to-face tools for students be expanded into the virtual classroom. Business students in online MBA courses at two universities are tasked with making decisions using SAPs ERPSim Manufacturing Game. The students are polled before and after their simulation experience on five dimensions including attitude toward SAP and several dimensions in Enterprise Resource Planning (ERP) knowledge. Students were found to have increased their attitudes toward SAP and knowledge of ERP upon completing the three-period simulation game. These results are significant for business educators of online courses because it shows that increased learning due to ERPSim not only takes place in face-to-face education classrooms but in an asynchronous environment as well. A comparison of our results with those reported in prior studies involving traditional classes revealed additional insights and potential topics for future research.
  Keywords: Online learning | Asynchronous online teaching | ERP | ERP simulation | SAP


  چکیده فارسی:

  افزایش روزافزون آموزش آنلاین این موضوع را تاکید می کند که استفاده از ابزار رو – در – روی سنتی برای دانشجویان به داخل کلاس های مجازی گسترده شده است. دانشجویان کسب و کار در دوره های آنلاین MBA (مدیریت اجرایی تجاری) در دو دانشگاه با تصمیم گیری با استفاده از بازی ساخت شبیه سازی ERP (برنامه ریزی منابع شرکتی) SAP مورد بررسی قرار گرفتند. از دانشجویان قبل و بعد از تجربه شبیه سازی خود در 5 بُعد شامل نحوه نگرش به SAP و چندین بُعد در دانش برنامه ریزی منابع شرکتی رأی گیری شد. پی برده شد که دانشجویان نگرش خود به SAP و دانش برنامه ریزی مدیریت اجرایی را با کامل کردن بازی شبیه سازی سه – دوره ای، افزایش داده اند. این نتایج برای مربیان کسب و کار در دوره های آنلاین، قابل توجه هستند چون نشان می دهد که افزایش یادگیری به علت شبیه سازی ERP نه تنها در کلاس های آموزشی رو – در – رو اتفاق می افتد بلکه در یک محیط غیرهمزمان نیز اتفاق می افتد. مقایسه نتایج با نتایج گزارش شده در مطالعات قبلی که با کلاس های سنتی سروکار داشتند بینش ها و موضوعات بالقوه بیشتری را برای تحقیقات آتی آشکار می کند.
  کلیدواژه ها: یادگیری آنلاین | تدریس آنلاین غیرهمزمان | ERP | شبیه سازی ERP | SAP


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 159 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-الکترونیک
موضوعات
footer