دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل هایی برای مدیریت پروژه در بازی های المپیک 2016 - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدل هایی برای مدیریت پروژه در بازی های المپیک 2016 - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت پروژه ( Project Management )
 • Models for Project Management in 2016 Olympic Games مدل هایی برای مدیریت پروژه در بازی های المپیک 2016
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدل هایی برای مدیریت پروژه در بازی های المپیک 2016


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Models for Project Management in 2016 Olympic Games


  منبع:

  INTERNATIONAL JOURNAL OF ECONOMICS AND STATISTICS, Volume 4, 2016


  نویسنده:

  MARIA JOSÉ SOUSA / FABIANO LIMA / JAIR RODRIGUES MARTINS


  چکیده انگلیسی:

  The Olympic Games are the major sports event on the planet gathering people for all over the world and integrating several kind of resources that need to be managed in order to achieve efficiency and the sustainability of the event. The research question of this paper is “Which project management business model best fit a mega event like the 2016 Olympic Games?” The organizations which participate in the Olympic Games project management in Rio are under the pressure of external scenarios of uncertainty and also intense competition and internally the organizations that manage all the Olympic resources need to deal with limitations of costs and time – the business model adopted can help to achieve a major success of the event. According to studies made on the past Olympics Project Managers face various challenges and the models adopted can made an integration of various and disperse project management tools. The main finding of this research is that project management maturity models benefits management approaches and reinforce the definition and the use of strategic plans enhancing the control techniques of project management and also the sustainability model is necessary to orchestrate the successful completion of a project with the amplitude of Olympic Games.
  Key-Words: Project Management | Project Management Models | Sustainability | Efficiency


  چکیده فارسی:

  بازی های المپیک مهمترین رویداد ورزشی این سیاره هستند که مردم سراسر جهان را جمع کرده و انواع منابعی که برای دستیابی به بهره وری و پایداری این رویداد بایستی مدیریت شوند را ادغام می نمایند. سوال تحقیق این مقاله عبارت است از: "کدام مدل تجاری مدیریت پروژه به بهترین شکل با یک رویداد بزرگ مانند بازی های المپیک 2016 تناسب دارد؟" سازمان های که در مدیریت پروژه بازی های المپیک در ریو شرکت کردند، تحت فشار سناریوهای بیرونی عدم اطمینان و نیز رقابت شدید می باشند و به لحاظ داخلی، سازمان هایی که تمام منابع المپیک را مدیریت می کنند نیاز به مقابله با محدودیت های هزینه و زمان دارند - مدل تجاری اتخاذ شده می تواند به رسیدن به یک موفقیت بزرگ از این رویداد کمک نماید. با توجه به مطالعات انجام شده بر روی المپیک های گذشته، مدیران پروژه با چالش های مختلفی مواجه هستند و مدل های اتخاذ شده می تواند یکپارچگی ابزار های مختلف و پراکنده مدیریت پروژه را ایجاد نماید. یافته اصلی این پژوهش این است که مدل های بالغ و کامل شده مدیریت پروژه به روش های مدیریتی منفعت می رساند و تقویت تعریف و استفاده از برنامه های استراتژیک، تکنیک های کنترل مدیریت پروژه را افزایش می دهد و همچنین مدل پایداری برای هماهنگ و موزون نمودن اتمام موفقیت آمیز یک پروژه با دامنه و بزرگی بازی های المپیک، لازم است.
  کلمات کلیدی: مدیریت پروژه | مدل های مدیریت پروژه | توسعه پایدار | بهره وری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 43 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer