دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقدمه ای بر نوآوری تکنولوژیکی - 2015

محرم

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Introduction to Technological Innovation مقدمه ای بر نوآوری تکنولوژیکی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقدمه ای بر نوآوری تکنولوژیکی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Introduction to Technological Innovation


  منبع:

  springer, 2015


  نویسنده:

  Elias G. Carayannis Elpida T. Samara Yannis L. Bakouros


  چکیده انگلیسی:

  At present, the life cycle of products, i.e the time span from a product launch in the market until it becomes mature, is constantly shrinking. In fact, in some sectors, such as personal computers, the technological ageing of products takes place within just a few months. Therefore, the capacity to introduce new products in the market anticipating their competitors, earning in this way significant shares of sales, con stitutes a big competitive advantage for companies. Companies, hence, should be in a position to constantly ‘innovate’ in order to preserve and improve their market position. Many would define innovation as ‘something new, an invention, a new idea’. In reality though, innovation does not only constitute the birth of a new prod uct or process-related idea; it does include all stages, from the design and the evalu ation of the way this idea is translated into action effectively. An innovation takes effect with the first commercial transaction regarding a new or improved accessory, product, process or system. On the contrary, the invention is an idea, a design or a model of an improved or new accessory that in most of the times does not result in any commercial transaction, although it could lead to a patent. Many researches have shown that innovative enterprises, namely the ones that constantly innovate, present on average double profit compared to the rest. However, innovation man agement is particularly difficult, hence the failure of many new ideas to result in successful new products or services. For this reason, various innovation manage ment models have been developed.


  چکیده فارسی:

  در حال حاضر، چرخه عمر محصولات، یعنی طول مدت زمان از راه اندازی محصول در بازار تا زمانی که بالغ می شود، به طور مداوم در حال کاهش است. در واقع، در برخی از بخش ها، مانند رایانه های شخصی، به روز شدن لحظه به لحظه فن آوری باعث می شود که چرخه عمر محصولات، بیش از چند ماه نشود. بنابراین، ظرفیت معرفی محصولات جدید در بازاری که رقبای فراوانی دارد و کسب سهم درآمد معنی دار از فروش در چنین بازاری، به منزله یک مزیت رقابتی بزرگ برای شرکت است. از این رو، شرکت باید به منظور حفظ و بهبود موقعیت خود بازار، به طور مداوم نوآوری، داشته باشد. نوآوری را می توان به عنوان ایجاد "چیزی جدید، یک اختراع، و یا یک ایده جدید" مطرح نمود. در حقیقت، نوآوری نه تنها شامل ایده ایجاد و تولید یک محصول جدید و یا ایده های مربوط به فرآیند تشکیل دهنده آن است، بلکه شامل تمام مراحل، از طراحی و ارزیابی ایده تا عملیاتی کردن آن به طور موثر تعریف شده است. یک نوآوری با اولین معامله تجاری در حیطه لوازم جانبی، محصول، فرآیند یا سیستم جدید یا بهبود یافته تحت تاثیر قرار می گیرد. در مقابل، اختراع، یک ایده، طراحی و یا یک مدل از لوازم جانبی جدید و یا بهبود یافته است که در بسیاری از اوقات وارد بازار تجاری نمی¬شود و مورد معامله قرار نمی گیرد حال آن که می تواند به ثبت اختراع منجر شود. بسیاری از تحقیقات در خصوص شرکت های نوآورانه، یعنی آنهایی که به طور مداوم نوآوری ایجاد می کنند، نشان داده اند که در حال حاضر این شرکت ها نسبت به بقیه شرکت ها، به طور متوسط سود دو برابر دریافت می کنند. با این حال، مدیریت نوآوری بسیار دشوار است، از این رو شکست بسیاری از ایده های جدید، در نهایت منجر به ایجاد محصولات و یا خدمات جدید موفق می شود. به همین دلیل، مدل های مختلف مدیریت نوآوری توسعه یافته اند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 43

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 410 کیلوبایت


  قیمت: 37000 تومان  33300 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کاربران عزیز توجه نمایید که این مقاله فصلی از یک کتاب می باشد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer