دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه موردی در خصوص نقش یک سازمان یادگیرنده در مدیریت دانش در میان پرستاران - 2015

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • A learning organization in the service of knowledge management among nurses: A case study مطالعه موردی در خصوص نقش یک سازمان یادگیرنده در مدیریت دانش در میان پرستاران

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعه موردی در خصوص نقش یک سازمان یادگیرنده در مدیریت دانش در میان پرستاران


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A learning organization in the service of knowledge management among nurses: A case study


  منبع:

  sciencedirect- elsevier - International Journal of Information Management 35 (2015) 636–642


  نویسنده:

  Marie-Pierre Gagnon,∗, Julie Payne-Gagnon, Jean-Paul Fortin, Guy Paré, José Côté, Francois Courcy


  چکیده انگلیسی:

  It becomes critical for health care organizations to develop strategies that aim to design new work practices and to manage knowledge. The introduction of learning organizations is seen as a promising choice for better knowledge management and continuing professional development in health care. This study analyzes the effects of a learning organization on nurses’ continuing professional development, knowledge management, and retention in a health and social services centre in Quebec, Canada. The learning organization seemed to affect daily nursing work in a positive manner, despite its variable impact on other professionals and other sites outside the hospital centre. These changes were particularly pronounced with respect to knowledge transfer, support for nursing practices, and quality of health care, objectives that the learning organization had sought to meet since its inception. However, it seemed to have a limited effect on nurse retention.
  Keywords: Learning organization | Knowledge management | Nursing | Continuous learning


  چکیده فارسی:

  ضرروی است تا سازمانهای ارائه دهنده مراقبت بهداشتی استراتژیهایی با هدف طراحی شیوه های کاری جدید و به منظور مدیریت دانش ایجاد نمایند. معرفی سازمانهای یادگیرنده یک گزینه امیدوار کننده برای مدیریت بهتر دانش و تدوام توسعه حرفه ای در مراقبت بهداشت محسوب می شود. این مطالعه به تحلیل اثرات سازمانهای یادگیرنده بر ادامه توسعه حرفه ای پرستاران، مدیریت دانش و حفظ و نگهداری در یک مرکز خدمات اجتماعی و بهداشتی در کبک کانادا می پردازد. بنظر می رسد که سازمانهای یادگیرنده علی رغم تاثیرمتغیربردیگرحرفه ها ودیگرمحلها که خارج از مرکز بیمارستانی اند، به نحو مثبتی بر کارروزانه پرستاران موثرند. به ویژه این تغییرات رسما به منظور انتقال دانش، حمایت از اقدامات پرستاران و کیفیت مراقبت بهداشتی و اهدافی که سازمان یادگیرنده از زمان شروع بکار خود بدنبال آن بوده اعلام گردید. با این وجود اینگونه بنظر می رسد که اثرات محدودی بر حفظ پرستار داشته باشد.
  کلمات کلیدی: سازمان آموزش | مدیریت دانش | پرستاری | یادگیری مداوم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 78 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer