دانلود مقاله و خرید ترجمه:انجام آزمایشات در تحقیقات مدیریت عمومی: یک راهنمای عملی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:انجام آزمایشات در تحقیقات مدیریت عمومی: یک راهنمای عملی - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • CONDUCTING EXPERIMENTS IN PUBLIC MANAGEMENT RESEARCH: A PRACTICAL GUIDE انجام آزمایشات در تحقیقات مدیریت عمومی: یک راهنمای عملی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  انجام آزمایشات در تحقیقات مدیریت عمومی: یک راهنمای عملی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  CONDUCTING EXPERIMENTS IN PUBLIC MANAGEMENT RESEARCH: A PRACTICAL GUIDE


  منبع:

  International Public Management Journal Vol. 18, No. 2, 2015


  نویسنده:

  ALICE MOSELEY, SØREN SERRITZLEW. PATRICK STEWART, METTE KJAERGAARD THOMSEN, PATRICK J. WOLF


  چکیده انگلیسی:

  This article provides advice on how to meet the practical challenges of experimental methods within public management research. We focus on lab, field, and survey experiments. For each of these types of experiments we outline the major challenges and limitations encountered when implementing experiments in practice and discuss tips, standards, and common mistakes to avoid. The article is multiauthored in order to benefit from the practical lessons drawn by a number of experimental researchers.


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی این موضوع می پردازد که چطور می توان چالش های عملی مربوط به روشهای آزمایشی در تحقیقات مدیریت عمومی را برطرف ساخت. ما روی آزمایشات آزمایشگاهی، میدانی و پیمایشی تمرکز می کنیم ، سپس برای هر یک از انواع آزمایشات، چالش ها و محدودیت های اصلی را زمانی که این آزمایشات در عمل پیاده سازی می شوند ، مشخص می کنیم . بعداز آن نیز درباره ی نکات، معیارها و اشتباهات متداول بحث می کنیم تا از آنها اجتناب شود. برای بهره گیری از درسهای عملی فراگرفته شده توسط چندین پژوهشگر عملی ، این مقاله که چندین نویسنده دارد انتخاب شده است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 56 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer