دانلود مقاله و خرید ترجمه:فن آوری در بازارهای فقیر و میزان تشکیل مشاغل و تجارت های جدید تحلیلی فضایی از کشورهای در حال توسعه - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:فن آوری در بازارهای فقیر و میزان تشکیل مشاغل و تجارت های جدید تحلیلی فضایی از کشورهای در حال توسعه - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Technology in impoverished markets and new business formation rates Spatial analysis of developing countries فن آوری در بازارهای فقیر و میزان تشکیل مشاغل و تجارت های جدید تحلیلی فضایی از کشورهای در حال توسعه

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فن آوری در بازارهای فقیر و میزان تشکیل مشاغل و تجارت های جدید تحلیلی فضایی از کشورهای در حال توسعه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Technology in impoverished markets and new business formation rates Spatial analysis of developing countries


  منبع:

  Emerald, Journal of Strategy and Management, Vol. 6 No. 2, 2013, pp. 139-159


  نویسنده:

  Yazid Abdullahi Abubakar


  چکیده انگلیسی:

  Purpose – While it has been speculated for some time that technology market development at the bottom of the pyramid (BOP) will create millions of new entrepreneurs in developing countries, as the BOP is the largest untapped market, to date, there is hardly any macro-level cross-country study investigating the extent to which such market development at the BOP influences new business formation “rates” in developing countries. The purpose of this paper is to examine the role of technology market development at the BOP in the information and communications technology (ICT) sector in influencing new business formation rates in developing countries.
  Design/methodology/approach – The study draws on cross-country data from developing countries from World Resources Institute and the World Bank. Several steps were taken to ensure robustness.
  Findings – First, a connection is established between a developing country’s level BOP market for ICT and the county’s “rate” of new business formation. Second, it is suggested that the level of industry specialization in a developing country enhances the relationship between BOP markets for ICT and new business formation in a developing country. Third, the empirical analysis is based upon a rigorously-collected authoritative multi-country data from World Bank that answers the concern voiced by researchers. Fourth, the results suggest that the established link between ICT and economic growth in developing countries may be occurring through “new business formation” acting as a mediator between the two.
  Research limitations/implications – Implications are drawn for policy and further research. Originality/value – The study establishes a macro-level connection between a developing country’s level of BOP market for ICT and its “rate” of new business formation.
  Keywords: Entrepreneurialism | Business formation | Bottom of the pyramid | Information technology | Communications technologies | Developing countries | Market spillovers
  Paper type: Research paper


  چکیده فارسی:

  هدف: در حالی که به مدتی طولانی چنین ارزیابی شده بود که توسعه ی بازار تکنولوژی در قعر هرم BOP منجر به ایجاد میلیون ها موسسه و شغل جدید در کشورهای در حال توسعه می شود، چرا که تا به امروز، تکنولوژی بزرگترین بازار دست نخورده و بکرد شناخته شده است، اما هیچ مطالعه ای در سطح کلان و در میان کشورهای مختلف به بررسی میزان تاثیر چنین بازارهایی در سطح BOP بر تشکیل مشاغل جدید در کشورهای در حال توسعه ، نپرداخته است. هدف از این مقاله، بررسی نقش توسعه ی بازار تکنولوژی در BOP در بخش تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات (ICT) در تاثیرگذاری بر نرخ تشکیل مشاغل و تجارت های نوین در کشورهای در حال توسعه می باشد.
  طرح/روش شناسی/رهیافت: این مطالعه بر روی داده های فرا منظقه ای حاصل از کشورهای در حال توسعه در موسسه ی منابع جهانی و بانک جهانی، صورت گرفته است. از مراحل مختلفی به منظور اطمینان از قدرت این مطالعه استفاده شده است.
  یافته ها : در درجه ی اول ارتباطی میان سطح بازار BOP یک کشور در حال توسعه برای ICT و نرخ آن کشور در تشکیل مشاغل جدید ، ایجاد شد. دوم ،ا اظهار شد که تخصصی بودن صنعت در یک کشور در حال توسعه منجر به افزایش رابطه ی میان بازارهای BOP برای ICT و تشکیل مشاغل جدید در یک کشور در حال توسعه می شود. سوم، تحلیل تجربی بر اساس داده هایی کاملا معتبر فرا منطقه ای از بانک جهانی می باشد که جوابگوی دغدغه های مورد نظر محققی می باشد. چهارم، نتایج حاکی از آن است که پیوند ایجاد شده میان ICT و رشد اقتصادی در کشورهای در حال توسعه که ممکن است در طی "ایجاد مشاغل و تجارت های نوین" اتفاق بیافتد ، به عنوان واسطه ای میان این دو عمل می کند.
  محدودیت ها و مفاهیم پژوهش: مفاهیم و تفاسیر به منظور ایجاد رهیافت و سیاست گذاری و پژوهش های آتی ایجاد شده شده است.
  اصالت/ارزش: این مطالعه پیوندی در سطح کلان میان سطح بازار BOP یک کشور در حال توسعه برای ICT و میزان تشکیل مشاغل جدید در آن کشور ، به وجود آورده است.
  کلمات کلیدی: کارآفرینی | ایجاد شغل | ته هرم | فن آوری اطلاعات | فن آوری های ارتباطی | کشورهای در حال توسعه | گسترش بازار.
  نوع مقاله: مقاله ی پژوهشی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 383 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer