دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیشرفتی در بتن شفاف هوشمند - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیشرفتی در بتن شفاف هوشمند - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - آب ( Civil Engineering - Water )
 • Some Progress on Smart Transparent Concrete پیشرفتی در بتن شفاف هوشمند

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیشرفتی در بتن شفاف هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Some Progress on Smart Transparent Concrete


  منبع:

  Pacific Science Review, vol. 15, no 1, 2013, pp. 51-55


  نویسنده:

  Juan Shen and Zhi Zhou


  چکیده انگلیسی:

  Smart transparent concrete is a concrete based building material with its transparent and smart sensing properties through embedding light optical elements such as Optical fibres. Due to "green" requirements and safe evaluation for engineering structures have obtained the worldwide attention, this paper discusses the development of Smart transparent concrete based on its excellent properties of transparent and smart sensing. By dealing with its usage and also the advantages it brings in the field of smart construction, we find that it can reduce the power consumption of illumination and use the optical fiber to sense the stress of structures and also use this concrete as an architectural purpose for good aesthetical view of the building.
  Keyword: Smart transparent concrete | optical fibre | energy saving | smart sensing | architectural


  چکیده فارسی:

  بتن شفاف هوشمند مصالح ساختمانی پایه بتنی با شفافیت و حسگری هوشمند است که این خصوصیت از طریق جاسازی المان‌های نوری روشن همانند فیبرهای نوری برای آن حاصل می‌شود. چون توجه جهان به نیازهای سبز و ارزیابی ایمن سازه‌های مهندسی جلب شده است، این مقاله به بحث درمورد ساخت بتن شفاف هوشمند براساس مشخصات عالی شفافیت و حسگری هوشمند آن می‌پردازد. ما با پرداختن به کاربرد این بتن و نیز مزایایی که در زمینه ساخت هوشمند به همراه می‌آورد درمی یابیم که می‌تواند مصرف برق برای روشنایی و مصرف فیبر نوری برای حسگری تنش سازه‌ها و نیز مصرف این بتن را برای هدف معماری جهت فراهم کردن نمایی زیبا برای ساختمان کاهش دهد.
  کلیدواژه‌ها: بتن شفاف هوشمند | فیبر نوری | صرفه جویی در انرژی | حسگری هوشمند | معمارگونه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1222 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---آب
موضوعات
footer