دانلود مقاله و خرید ترجمه:زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی در ابرجبر بولی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی در ابرجبر بولی - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده ریاضیات عمومی ( general mathematics )
 • زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی در ابرجبر بولی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی در ابرجبر بولی


  عنوان انگلیسی مقاله:


  منبع:

  On generalized intuitionistic fuzzy subhyperalgebras of Boolean hyperalgebras


  نویسنده:

  Kostaq Hila, Serkan Onar, Bayram Ali Ersoy and Bijan Davvaz


  چکیده انگلیسی:

  This paper deals with a special class of hyperalgebra, called Boolean hyperalgebra, which is redefined in it. We introduce the concepts of generalized intuitionistic fuzzy subhyperalgebras and generalized intuitionistic fuzzy hyperideals of Boolean hyperalgebras. A necessary and sufficient condition for an intuitionistic fuzzy subset of the Boolean hyperalgebra to be a generalized intuitionistic fuzzy subhyperalgebra (hyperideal) is proved. Images and inverse-images of generalized intuitionistic fuzzy subhyperalgebra (hyperideal) under Boolean hyperalgebra homomorphism are studied.
  MSC: Primary 03E72; secondary 08A72
  Keywords: Boolean hyperalgebra | generalized intuitionistic fuzzy subhyperalgebra | generalized intuitionistic fuzzy hyperideal | generalized intuitionistic fuzzy quotient Boolean hyperalgebra


  چکیده فارسی:

  این مقاله به رده ای خاص از ابرجبر بنام ابرجبر بولی می پردازد که در آن بازتعریف شده است. ما مفاهیم زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی و هایپریدال ها فازی تعمیم یافته شهودی ابرجبر بولی را معرفی خواهیم کرد. یک شرط لازم وکافی برای یک زیرمجموعه فازی شهودی از ابرجبر بولی این است که زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی (هایپریدال ها) اثبات شود. تصاویر و تصاویر معکوس زیرمجموعه ابرجبر تعمیم یافته شهودی (هایپریدال ها) تحت همسانی ابرجبر بولی مورد مطالعه قرار خواهند گرفت.
  کلیدواژه ها: ابرجبر بولی | زیرمجموعه ابرجبر فازی تعمیم یافته شهودی | هایپریدال فازی تعمیم یافته شهودی | ابرجبر بولی نسبت فازی تعمیم یافته شهودی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1043 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
ریاضیات-عمومی
موضوعات
footer