دانلود مقاله و خرید ترجمه:روان شناسی سیاسی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روان شناسی سیاسی - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Political psychology روان شناسی سیاسی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روان شناسی سیاسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Political psychology


  منبع:

  2014 John Wiley and Sons, Ltd


  نویسنده:

  Susanna Stone, Kate M. Johnson, Erica Beall, Peter Meindl, Benjamin Smith and Jesse Graham


  چکیده انگلیسی:

  Political psychology is a dynamic field of research that offers a unique blend of approaches and methods in the social and cognitive sciences. Political psychologists explore the interactions between macrolevel political structures and microlevel factors such as decision-making processes, motivations, and perceptions. In this article, we provide a broad overview of the field, beginning with a brief history of political psychology research and a summary of the primary methodological approaches in the field. We then give a more detailed account of research on ideology and social justice, two topics experiencing a resurgence of interest in current political psychology. Finally, we cover research on political persuasion and voting behavior. By summarizing these major areas of political psychology research, we hope to highlight the wide variety of theoretical and methodological approaches of cognitive scientists working at the intersection of psychology and political science. © 2014 John Wiley & Sons, Ltd.


  چکیده فارسی:

  روان شناسی سیاسی حوزه تحقیقی پویایی است که ترکیبی منحصر به فرد از رویکردها و روش های مختلف در علوم شناخت اجتماعی ارائه می دهد.روانشناسان سیاسی تعاملات میان ساختارهای سیاسی کلان و عواملی خرد از قبیل فرایند تصمیم گیری، انگیزه ها و ادراکات را میکاوند.دراین مقاله ما تاریخ مختصری از تحقیقات روان شناسی و خلاصه ای از رویکردهای روش شناسی و ابتدایی در این زمینه را شروع میکنیم سپس درمورد دو موضوع تجدید حیات شده در روان شناسی سیاسی ،ایدئولوژی و عدالت اجتماعی بحث می¬کنیم. درپایان در مورد ترغیب سیاسی و رفتار رای ریزی نیز مطالبی را عنوان میکنیم . بوسیله ی خلاصه کردن این حوزههای وسیع از تحقیقات روان شناسی سیاسی، امیدواریم گستره ای از رویکردهای روش شناسی و نظری از فعالیت های دانشمندان شناختی که در حال کار کردن بر فصل مشترک روانشناسی و علوم سیاسی هستند را مشخص کنیم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 106 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer