دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت زنجیره تأمین در عصر اینترنت اشیا - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت زنجیره تأمین در عصر اینترنت اشیا - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • Supply chain management in the era of the internet of things مدیریت زنجیره تأمین در عصر اینترنت اشیا

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت زنجیره تأمین در عصر اینترنت اشیا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Supply chain management in the era of the internet of things


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Int. J. Production Economics 159 (2015) 1–3


  نویسنده:

  Elsevier


  چکیده انگلیسی:

  The term “Internet of Things (IoT)” was first coined by MIT in the late 90s. It refers to a ‘devices or sensors connected world’ where objects are connected, monitored, and optimised through either wired, wireless, or hybrid systems. The characteristic difference between IoT and the existing Internet has been described as follows: “IoT is an integrated part of the Future Internet and could be defined as a dynamic global network infrastructure with self-configuring capabilities based on standard and interoperable communication protocols where physical and virtual “things” have identities, physical attributes, virtual personalities and use intelligent interfaces, and are seamlessly integrated into the information network” (CERP-IoT, 2009).


  چکیده فارسی:

  عبارت "اینترنت اشیا" برای اولین بار توسط موسسه فناوری ماساچوست آمریکا در اواخر دهه 90 ابداع شد. این عبارت به یک "جهان متصل به وسایل یا حسگرها" اطلاق می شود جاییکه اشیا ازطیرق سیستمهای باسیم، بی سیم یا ترکیبی به هم متصل شده، رصد شده و بهینه سازی می شوند. تفاوت مشخص بین اینترنت اشیا و اینترنت فعلی به صورت زیر تشریح شده است: "اینترنت اشیا یک جزء لاینفک از اینترنت آتی است و می تواند به عنوان یک زیرساخت شبکه پویای جهانی و دارای قابلیت های خود – پیکربندی و مبتنی بر پروتکل های ارتباطاتی استاندارد و با قابلیت همکاری تعریف شود جاییکه "اشیای" فیزیکی و مجازی دارای هویت، ویژگی های فیززیکی، شخصیت های مجازی بوده و از فصل مشترک های هوشمند استفاده کرده و به صورت پیوسته و دائم به شبکه اطلاعات متصل می باشد" (CERP – اینترنت اشیا 2009).


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 38 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer