دانلود مقاله و خرید ترجمه:لجستیک معکوس و زنجیره تامین حلقه بسته: یک مرور جامع برای کشف آینده - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:لجستیک معکوس و زنجیره تامین حلقه بسته: یک مرور جامع برای کشف آینده - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • Reverse logistics and closed-loop supply chain: A comprehensive review to explore the future لجستیک معکوس و زنجیره تامین حلقه بسته: یک مرور جامع برای کشف آینده

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  لجستیک معکوس و زنجیره تامین حلقه بسته: یک مرور جامع برای کشف آینده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Reverse logistics and closed-loop supply chain: A comprehensive review to explore the future


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - European Journal of Operational Research 240 (2015) 603–626


  نویسنده:

  Kannan Govindan a,⇑, Hamed Soleimani b, Devika Kannan


  چکیده انگلیسی:

  Based on environmental, legal, social, and economic factors, reverse logistics and closed-loop supply chain issues have attracted attention among both academia and practitioners. This attention is evident by the vast number of publications in scientific journals which have been published in recent years. Hence, a comprehensive literature review of recent and state-of-the-art papers is vital to draw a framework of the past, and to shed light on future directions. The aim of this paper is to review recently published papers in reverse logistic and closed-loop supply chain in scientific journals. A total of 382 papers published between January 2007 and March 2013 are selected and reviewed. The papers are then analyzed and categorized to construct a useful foundation of past research. Finally, gaps in the literature are identified to clarify and to suggest future research opportunities.
  Keywords: Supply chain management | Reverse logistics | Closed-loop supply chain | Methodology | Review


  چکیده فارسی:

  قضایای لجستیک معکوس و زنجیره تامین حلقه بسته، بر اساس عوامل محیطی، حقوقی، اجتماعی و اقتصادی، مورد توجه هر دو قشر دانشگاه و فعالان این عرصه قرار گرفته است. این توجه از طریق نشریات زیادی در مجلات علمی که در سال های اخیر منتشر شده اند مشهود است. از این رو، مروری جامع بر ادبیاتِ مقالات اخیر و جدیدترین مقاله ها برای رسم یک چارچوب از گذشته و برای روشن کردن مسیرهای آینده امری حیاتی است. هدف از این مقاله بررسی مروری مقاله های تازه منتشر شده در زمینه لجستیک معکوس و زنجیره تامین حلقه بسته در مجلات علمی است. در مجموع، 382 مقاله ی منتشرشده بین ژانویه 2007 و مارس 2013 انتخاب و بررسی می شوند. سپس، برای ارائه مبنای مناسبی از تحقیقات گذشته، مقالات موردنظر مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و طبقه بندی می شوند. در نهایت، خلأهای موجود در ادبیات شناسایی می شوند تا فرصت های تحقیقاتی آینده مشخص و پیشنهاد شوند.
  کلمات کلیدی: مدیریت زنجیره تامین | لجستیک معکوس | زنجیره تامین حلقه بسته | روش تحقیق | مرور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 24
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 59

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 548 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  40000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله مروری (survey)  بسیار عالی در زمینه زنجیره تامین. 
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer