دانلود مقاله و خرید ترجمه:مـالکیت مـدیریتـی، انعطـاف پذیری مـالـی، و ارزیابـی سهـام - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مـالکیت مـدیریتـی، انعطـاف پذیری مـالـی، و ارزیابـی سهـام - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Managerial Shareholding, Investment Flexibility, and Equity Valuation مـالکیت مـدیریتـی، انعطـاف پذیری مـالـی، و ارزیابـی سهـام

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مـالکیت مـدیریتـی، انعطـاف پذیری مـالـی، و ارزیابـی سهـام


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Managerial Shareholding, Investment Flexibility, and Equity Valuation


  منبع:

  China Accounting and Finance Review, Volume 17, Number 1 – March 2015


  نویسنده:

  Qingchuan Hou, Qinglu Jin, Peipei Zhang, and Man Zhang


  چکیده انگلیسی:

  Using a sample of firms listed on the Chinese stock markets from 2003 to 2012, this paper investigates the impact of managerial shareholding on corporate investment decisions and the equity valuation of the growth/adaptation options from the perspective of the real options-based valuation theory. In addition, it examines whether the relationship between managerial shareholding and corporate investment and equity valuation varies with the type of ownership. The empirical results indicate that managerial shareholding can enhance the flexibility of management investment, increasing the equity value attributable to the growth and adaptation options. Further analyses show that such effects are found primarily in private firms.
  Keywords: Managerial Shareholding | Investment Flexibility | Growth Option | Adaptation Option


  چکیده فارسی:

  این مقاله با بکارگیری یک نمونه از شرکت¬های موجود در بازارهای بورس چین از سال 2003 تا 2012، تأثیر مالکیت مدیریتی بر تصمیمات سرمایه¬گذاری شرکت¬ و ارزیابی سهام گزینه¬های رشد/ انطباق از دیدگاه نظریه-ی ارزیابی مبتنی بر گزینه¬های واقعی را مورد بررسی قرار می¬دهد. افزون براین، بررسی می¬کند که آیا رابطه¬ی میان مالکیت مدیریتی و سرمایه¬گذاری شرکت و ارزیابی سهام بسته به نوع مالکیت تغییر می¬کند یا خیر. نتایج تجربی نشان می¬دهد که مالکیت مدیریتی می¬تواند انعطاف¬پذیری مالی مدیریت را بهبود بخشد و ارزش سهام منتسب به گزینه¬های رشد و انطباق را افزایش دهد. تحلیل¬های بیشتر نشان می¬دهد که چنین اثراتی در درجه¬ی نخست در شرکت¬های خصوصی دیده می¬شوند.
  کلیــدواژه: مالکیت مدیریتی | انعطاف پذیری مالی | گزینه ی رشد | گزینه ی انطباق.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 24
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 42

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 114 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer