دانلود مقاله و خرید ترجمه:ساختار و کاربردهای سیستم¬های هوشمند مشارکتی حمل و نقل - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ساختار و کاربردهای سیستم¬های هوشمند مشارکتی حمل و نقل - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت حمل و نقل ( Transportation Management )
 • Architecture and Application Research of Cooperative Intelligent Transport Systems ساختار و کاربردهای سیستم¬های هوشمند مشارکتی حمل و نقل

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ساختار و کاربردهای سیستم¬های هوشمند مشارکتی حمل و نقل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Architecture and Application Research of Cooperative Intelligent Transport Systems


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 137 ( 2016 ) 747 – 753


  نویسنده:

  Ling SUN, Yameng LI, Jian GAO


  چکیده انگلیسی:

  This paper describes the System Architecture of the Cooperative Intelligent transportation system. It identifies the stakeholders and their concerns that were considered when developing the system architecture. And then introduces the concepts of architecture Viewpoints and Views, and further details the Viewpoints that have been selected to address stakeholder concerns. Finally describes the architecture of the system from five viewpoints: enterprise, functional, connectivity, communications, and information. The Cooperative Intelligent transportation system applications are shown with two use cases: Utilization of Floating Vehicle Data to cope with environmental issues and Cooperative risk warning systems.
  Keywords: Cooperative Intelligent Transport Systems | Architecture


  چکیده فارسی:

  در اینجا ساختار سیستمی یک سیستم هوشمند مشارکتی حمل و نقل را تشریح می شود. دست اندرکاران و دغدغه های آنها که در زمان گسترش ساختار سیستم مد نظر بودند، شناسایی می شوند. و سپس جنبه های ساختاری، دیدگاه ها و نقطه نظرات و جزئیات بیشتر این دیدگاه ها که جهت پرداختن به دغدغه های ذینفعان گزینش شده اند، مورد بررسی قرار می گیرند. در پایان ساختار سیستم از 5 دیدگاه تشریح می شود: سرمایه-گذاری، عملیاتی، اتصال، ارتباطات و اطلاعات. کارکردهای سیستم هوشمند مشارکتی حمل و نقل همراه با دو مورد کاربردی نشان داده می شوند: استفاده از داده های خودروهای خودروی در حال حرکت در مقابله با مسائل زیست محیطی و سیستم های مشارکتی اعلان خطر.
  کلمات کلیدی: سیستم های هوشمند مشارکتی حمل و نقل | ساختار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 452 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-حمل-و-نقل
موضوعات
footer