دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارتقای ایمنی حمل و نقل با استفاده از سیستم های هوشمند حمل و نقل - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارتقای ایمنی حمل و نقل با استفاده از سیستم های هوشمند حمل و نقل - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت حمل و نقل ( Transportation Management )
 • Improving Safety of Transportation by Using Intelligent Transport Systems ارتقای ایمنی حمل و نقل با استفاده از سیستم های هوشمند حمل و نقل

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارتقای ایمنی حمل و نقل با استفاده از سیستم های هوشمند حمل و نقل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Improving Safety of Transportation by Using Intelligent Transport Systems


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Engineering 134 ( 2016 ) 14 – 22


  نویسنده:

  Lucia Janušová*, Silvia Čičmancová


  چکیده انگلیسی:

  As the intelligent railway is the trend of current development, the paper aims to show an overview of some examples of intelligent systems and their functions that could help to protect transportation infrastructure. The paper deals with importance of critical transportation infrastructure and ways to protect it. Intelligent transportation systems are advanced tools to improve and support protection of critical infrastructure elements. The main purpose is to define intelligent transportation systems which could be used to protect elements of critical road and rail transportation infrastructure. Protection of critical transportation infrastructure is very complex issue. It is not difficult to identify a large number of critical infrastructure elements. The question is: “How to protect/ensure them?” A compromise between funding of protection and finding really critical elements is to be found. There are many systems that could be used to make infrastructure and whole transportation safer. A lot of projects are dealing with building new systems, architecture of management system that could help users to manage traffic.
  Keywords: intelligent systems | transportation | railways | road | critical infrastructure | protection | security.


  چکیده فارسی:

  از آنجاکه در حال حاضر راه آهن هوشمند روند توسعه ی خود را طی می کند، هدف از این بحث ارائه ی مروری بر برخی نمونه های سیستم های هوشمند و عملکرد آنها در راستای کمک به حفاظت از زیرساخت های حمل و نقل است. در این بحث به اهمیت زیرساخت حمل و نقل و شیوه های حفاظت از آن می پردازیم. سیستم های هوشمند حمل و نقل، ابزارهایی پیشرفته جهت بهبود و حفاظت از مؤلفه های حیاتی زیرساخت هستند. هدف اصلی تشریح سیستم های هوشمندی است که می توان از آنها در حفاظت از مؤلفه های زیرساخت های حیاتی حمل و نقل جاده ای و ریلی استفاده کرد. حفاظت از زیرساخت های حیاتی حمل و نقل، موضوع بسیار پیچیده ای است. شناسایی شمار عظیمی از مؤلفه های حیاتی زیرساخت، کار دشواری نیست. سؤال اینجاست که چگونه از آنها حفاظت کنیم؟ بایستی مصالحه ای میان بودجه ی حفاظت و یافتن مؤلفه های حیاتی، برقرار شود. سیستم های بسیاری وجود دارند که می توان جهت ایجاد زیرساخت و حمل و نقل ایمن تر مورد استفاده قرار داد. شمار زیادی از پروژه ها با ایجاد سیستم های جدید و معماری سیستم مدیریت که بتواند به کاربران در مدیریت ترافیک کمک کند، سر و کار دارند.
  کلید واژه: سیستم های هوشمند | حمل و نقل | راه آهن | جاده | زیرساخت حیاتی | حفاظت | امنیت.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 91 کیلوبایت


  قیمت: 26000 تومان  20800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-حمل-و-نقل
موضوعات
footer