دانلود مقاله و خرید ترجمه:حسگر زیستی موج لاو جدید برای تشخیص سریع و حساس سموم دریایی - 2015

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محیط زیست ( environment )
 • A Novel Love Wave Biosensor for Rapid and Sensitive Detection of Marine Toxins حسگر زیستی موج لاو جدید برای تشخیص سریع و حساس سموم دریایی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حسگر زیستی موج لاو جدید برای تشخیص سریع و حساس سموم دریایی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Novel Love Wave Biosensor for Rapid and Sensitive Detection of Marine Toxins


  منبع:

  Conf Proc IEEE Eng Med Biol Soc. 2015


  نویسنده:

  Xi Zhang, Jiaru Fang, Yingchang Zou, Ling Zou, Ning Hu, Ping Wang


  چکیده انگلیسی:

  Marine toxins are produced by plankton and do a great harm to human through food chain by accumulating in shellfishes and fishes. It is highly required and favorable to develop novel methods for the rapid and efficient detection of marine toxins to avoid the poisoning cases that have occurred frequently in many countries. This study presents a real-time Love Wave biosensor for the rapid detection of okadaic acid (OA), which used HepG2 cell lines as the sensing elements. The results indicate that this cell-based biosensor can provide real-time information of cellular activities induced by okadaic acid and has a higher sensitivity than the conventional cell-based assay. It is suggested that this cell-based biosensor can be used as a convenient and efficient method for marine toxin detection, which has a great potential to contribute to avoid the harmful effects of marine toxins on the human health.


  چکیده فارسی:

  سموم دریایی توسط پلانکتون ها تولید شده و از طریق زنجیره ی غذایی با انباشته شدن در ماهی ها و صدف های دریایی آسیب زیادی به انسان وارد می کنند. بسط روش های جدید برای تشخیص سریع و کارآمد سموم دریایی به منظور جلوگیری از موارد مسمومیت که به دفعات در بسیاری از کشورها روی می دهد، هم بسیار لازم و هم مطلوب است. این پژوهش یک حسگر زیستی موج لاو واقعی برای تشخیص سریع اوکادائیک اسید (OA) ارائه می دهد که از خطوط سلولی HepG2 به عنوان المان های حسگر استفاده می کند. نتایج نشان می دهد که این حسگر زیستی مبتنی بر سلول می تواند اطلاعات واقعی از فعالیت های سلولی ناشی از اوکادائیک اسید ارائه نموده و حساسیت بالاتری نسبت به سنجش های متداول مبتنی بر سلول داشته باشد. نشان داده می شود که این حسگر زیستی مبتنی بر سلول را می توان به عنوان روشی کارآمد و مناسب برای تشخیص سموم دریایی مورد استفاده قرار داد، و این پتانسیل بالایی در کمک به جلوگیری از اثرات مضر سموم دریایی بر روی سلامت بشر دارد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1096 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محیط-زیست
موضوعات
footer