دانلود مقاله و خرید ترجمه:سطح اضطراب و تصمیم گیری در بین داوران فوتبال سطح بالای نروژ - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سطح اضطراب و تصمیم گیری در بین داوران فوتبال سطح بالای نروژ - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • nxiety level and decision-making among Norwegian top-class soccer referees سطح اضطراب و تصمیم گیری در بین داوران فوتبال سطح بالای نروژ

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سطح اضطراب و تصمیم گیری در بین داوران فوتبال سطح بالای نروژ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  nxiety level and decision-making among Norwegian top-class soccer referees


  منبع:

  International Journal of Sport and Exercise Psychology • March 2013


  نویسنده:

  Bjørn Tore Johansen* and Tommy Haugen


  چکیده انگلیسی:

  The purpose of this study was to examine the level of anxiety experienced by Norwegian topclass soccer referees while officiating, and to predict the level of anxiety according to refereeing level and perceived refereeing competence. Also investigated were referees’ perceptions of how crowd noise and disturbance from players and/or coaches, failure (i.e. mistakes) in refereeing, and aggressive behaviour by players and/or coaches influence their decisionmaking when officiating. A total of 83 (response rate: 84.7%) referees (73 men and 10 women) aged 20–46 years (mean = 33.2 years) completed our questionnaire using SurveyXact, a web-based program for conducting electronic questionnaires. The mean level of anxiety for all referees in the sample was 28 (SD = 5.4), as assessed using the State-Trait Anxiety Inventory, Form Y. A regression analysis showed that referees attending the premier league in Norway typically scored higher on anxiety compared with referees working at the second-best level. Furthermore, the referees who perceived their competence as being weaker or average (compared with their colleagues) scored significantly higher on anxiety than did the other referees (the “best” or “very best” groups). The majority of referees reported that noise and disturbance, failure in refereeing, and aggressive behaviour did not affect their decision-making (frequency of disagreement, 80–95%).
  Keywords: anxiety | decision-making | soccer referees | perceived competence | social pressure


  چکیده فارسی:

  هدف این تحقیق آن است که سطح اضطراب داوران سطح بالای نروژی را در حین داوری بررسی و سطح اضطراب را با توجه به سطح داوری پیش بینی داده و نیز صلاحیت در داوری کردن را به بحث بگذارد. همچنین حس داوران در هنگام شلوغی و مزاحمت از سوی بازیکنان و/ یا مربیان مورد بررسی قرار می¬گیرد تا مشخص شود که این مزاحمت ها و پرخاشگری ها چقدر در اشتباهات داوری نقش دارند. در کل 83 داور(با نرخ پاسخگویی 7/84%)، (73 مرد و 10 زن) در بازه ی سنی 46-20(متوسط 2/32 سال) پرسشنامه ی ما را با استفاده از سروی ایکس اکت ، یک برنامه ی تحت وب برای هدایت پرسشنامه های الکترونیکی، تکمیل کردند. سطح متوسط اضطراب برای تمام داوران موجود در نمونه، 28(4/5=SD) بود. آنالیز رگرسیون نشان داد که داورانی که در لیگ دسته یک نروژ حضور دارند، امتیاز بالاتری را در سطح اضطراب نسبت به داورانی که در لیگ دسته دو فعالیت دارند، به دست آورده اند. به علاوه، داورانی که صلاحیتشان به صورت ضعیف یا متوسط می باشد( در مقایسه با همکارانشان)، به طور قابل ملاحظه ای سطح اضطرابشان نسبت به سایر داوران بالا بود(گروه های عالی یا بسیار عالی). اکثر داوران اذعان داشتند که سر و صدا و مزاحمت موجب خطا در داوری می شود و رفتار پرخاشگرانه در تصمیم گیری آن ها تأثیری ندارد(فرکانس مخالفت، %95-80).
  کلمات کلیدی: اضطراب | تصمیم گیری | داوران فوتبال | صلاحیت ادراک شده | فشار اجتماعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 104 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer