دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیشـرفت و مسـائل مـوجـود در طـرح هـای حفـاظت ریزشبکـه هـا - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیشـرفت و مسـائل مـوجـود در طـرح هـای حفـاظت ریزشبکـه هـا - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Progress and problems in micro-grid protection schemes پیشـرفت و مسـائل مـوجـود در طـرح هـای حفـاظت ریزشبکـه هـا

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیشـرفت و مسـائل مـوجـود در طـرح هـای حفـاظت ریزشبکـه هـا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Progress and problems in micro-grid protection schemes


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Renewable and Sustainable Energy Reviews 37 (2014) 834–839


  نویسنده:

  Sohrab Mirsaeidi a, Dalila Mat Said a,n, Mohd. Wazir Mustafa a, Mohd. Hafiz Habibuddin a, Kimia Ghaffari


  چکیده انگلیسی:

  Globally, gradual depletion of fossil fuel resources, poor energy efficiency and environmental pollution are among the main problems faced in the conventional power system. This leads to a new trend of generating power locally by using Distributed Energy Resources (DERs) at distribution voltage level. The concept of micro-grid has appeared as an attractive alternative for integration of DERs in the distribution networks which has numerous advantages in terms of reliability and power quality. Despite the advantages, several challenges are still hindering the development of micro-grids. One of the challenges is micro-grid protection, and to resolve this, researchers have been working to develop different protection schemes. The objective of this study is to review previous research works on the existing protection strategies deployed in addressing micro-grid protection issues in both grid-connected and islanded mode of operation.
  Keywords: Micro-grid protection schemes | Grid-connected mode of operation | Stand-alone mode of operation | Distributed Energy Resources


  چکیده فارسی:

  در سطح جهانی، کاهش تدریجی منابع سوخت های فسیلی، بهره وری کم انرژی و آلودگی جهانی از جمله مسائل عمده ای هستند که در سیستم های متداول توان با آنها مواجهیم. این امر منجر به روند جدیدی در تولید توان بصورت محلی با استفاده از منابع پراکنده ی انرژی (DER) در سطح ولتاژ توزیع شده است. مفهوم ریزشبکه که به عنوان جایگزین جالبی برای یکپارچه سازی DER ها در شبکه های توزیع ظاهر شد، دارای مزایای بسیاری به لحاظ قابلیت اطمینان و کیفیت توان است. به رغم این مزیت ها، هنوز چالش هایی مانع توسعه ی ریزشبکه ها می شوند. یکی از این چالش ها حفاظت ریزشبکه است، و برای حل آن، پژوهشگران در جهت توسعه ی طرح های حفاظتی مختلف تلاش نموده اند. هدف این مقاله مرور کارهای پژوهشی پیشین در رابطه با راهبردهای حفاظتی موجود اتخاذشده در پرداختن به مسئله ی حفاظت ریزشبکه هم در حالات عملیاتی متصل به شبکه و هم منفرد است.
  کلیـدواژه ها: طرح های حفاظتی ریزشبکه | حالت عملیاتی متصل به شبکه | مد عملیاتی مستقل | منابع انرژی پراکنده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 239 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer