دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود جوابگویی کارکنان و عملکرد شرکت از طریق شیوه های حسابداری مدیریت - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود جوابگویی کارکنان و عملکرد شرکت از طریق شیوه های حسابداری مدیریت - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Improving Employees Accountability and Firm Performance through Management Accounting Practices بهبود جوابگویی کارکنان و عملکرد شرکت از طریق شیوه های حسابداری مدیریت

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهبود جوابگویی کارکنان و عملکرد شرکت از طریق شیوه های حسابداری مدیریت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Improving Employees Accountability and Firm Performance through Management Accounting Practices


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Economics and Finance Volume 35, 2016, Pages 92-98


  نویسنده:

  Nor Azlina AbRahman, Normah Omar, Nik Mohd Norfadzilah Nik Mohd Rashid, Aliza Ramli


  چکیده انگلیسی:

  Evolution in the business environment will play a key role in spurring the growth of Small Medium Enterprises (SMEs) globally. Growing changes in business competition, daily operation, new strategy and technology are driving transformation in employees productivity and the future business environment that have significant impacts to organizations. Many organizations are demanding for proactive entrepreneurs with a dynamic team, who can run and steer their businesses to becoming more cost-efficient, which may lead to increased efficiency of firm performance. Literatures in management accounting recognize the important role of Management Accounting Practices (MAP) in Small Medium Enterprises (SMEs). This study examines the relationships between budgetary participation, commitment and performance measures through the tools and techniques of MAP in firm performance. A case study approach with heavy reliance on semi-structured interview was used, where 16 informants who are key decision makers and officer from different management levels were interviewed in the case study. Other sources of evidence have also been sought to enhance the desirability of the findings discussed. Our findings revealed that usefulness of MAP in the company improved employees’ accountability and firm performance. It also showed that budgetary participation and commitment from employees’ accountability have improvement activity when using MAP. This is directed towards helping others in achieving the desired business results by strategically positioning themselves into MAP in making informed decisions in their business undertaking. Further, the budgetary participation and commitment are predictors of managerial performance and accountability in perceived usefulness of MAP of firm performance outcomes.
  Keywords: Accountability | Management Accounting practices | Firm performance | Small Medium Enterprises | Case study.


  چکیده فارسی:

  تکامل در محیط کسب و کار نقش کلیدی در رشدجهانی بنگاههای کوچک و متوسط (SME) ایفا می کند. افزایش میزان تغییرات در رقابت کسب و کارها، کارهای روزمره، استراتژی و تکنولوژی جدید، محرکی برای تغییر و تحول در بهره وری کارکنان و محیط کسب و کار آتی می باشند که تاثیرات معناداری بر سازمانها اعمال می نمایند. بسیاری از سازمان ها خواستار کارآفرینان فعال با تیم پویا برای اداره کسب و کارها به سمت اثربخشی بیشتر در هزینه هستند که این امر منجر به افزایش کارایی عملکرد شرکت می گردد. پژوهش در زمینه حسابداری مدیریت، نقش مهم شیوه های حسابداری مدیریت (MAP) در SME را تشخیص می دهد. این مطالعه، رابطه بین معیارهای مشارکت در بودجه بندی، تعهد و عملکرد را از طریق ابزارها و تکنیک های MAP در عملکرد شرکت مورد بررسی قرار می دهد. از شیوه مطالعه موردی با تکیه زیاد بر مصاحبه نیمه ساختاریافته استفاده گردید که در مطالعه موردی با 16 منبع خبری که تصمیم گیرندگان کلیدی و ماموران سطوح مختلف مدیریت هستند، مصاحبه گردید. برای بهبود مطلوبیت یافته های مورد بحث، سایر منابع مدارک جستجو گردید. یافته های بدست آمده نشان داد سودمندی MAP در شرکت، جوابگویی کارکنان و عملکرد شرکت را بهبود بخشید. آن همچنین نشان داد مشارکت در بودجه بندی و تعهد در قبال جوابگویی کارکنان در هنگام استفاده از MAP، فعالیتهایی در جهت بهبود انجام می دهند. این مسئله به سمت کمک به دیگران در نیل به نتایج مطلوب کسب و کار با تعیین موقعیت استراتژیکی در MAP در تصمیم گیریهای آگاهانه در اقدامات کسب و کارشان جهت می یابد. به علاوه، مشارکت در بودجه بندی و تعهد، متغیرهای پیش بینی کننده عملکرد و جوابگویی مدیریت در قبال سودمندی ادراک شده MAP نتایج عملکرد شرکت می باشند.
  واژگان کلیدی: جوابگویی | شیوه های حسابداری مدیریت | عملکرد شرکت | بنگاههای کوچک و متوسط | مطالعه موردی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 73 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer