دانلود مقاله و خرید ترجمه:پردازش علائم زیست پزشکی: از یک چارچوب مفهومی برای کاربرد های بالینی - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پزشکی 1 ( medical )
 • Biomedical Signal Processing: From a Conceptual Framework to Clinical Applications پردازش علائم زیست پزشکی: از یک چارچوب مفهومی برای کاربرد های بالینی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پردازش علائم زیست پزشکی: از یک چارچوب مفهومی برای کاربرد های بالینی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Biomedical Signal Processing: From a Conceptual Framework to Clinical Applications


  منبع:

  Proceedings of the IEEE | Vol. 104, No. 2, February 2016


  نویسنده:

  AND R ZEJ CICHOCKI, F e l l o w , I E E E


  چکیده انگلیسی:

  Today, high fidelity data acquisition systems are able to record vast amounts of biomedical signals of electric and nonelectric or- igin invasively or noninvasively over extended periods of time, providing unprecedented opportunity to study the human body in health and disease. Biomedical signals have been widely used in the clinical setting for diagnostics, guiding therapy, patient monitoring, disease prevention, and risk assessment. With the more recent developments of health gadgets, various personal biomedical data are now also easily accessible to consumers and recorded virtually throughout all aspects of life. Processing and interpreting these data provides a multifaceted set of challenges, including coping with nonstationary behaviors ubiquitously present in the time course of biomedical variables, separating sources from a mixture of signals typically observed from the body surface, detecting the often weak coupling between physiological processes in noisy measurement environments, extracting and classifying significant dynamical features, modeling the underlying physiological systems, understanding the cause–effect relation between interacting subsystems, and converting methodological parameters into relevant information able to drive the clinical process and produce a measurable impact on the health care system.


  چکیده فارسی:

  امروزه، سیستم های بدست آمده از اطلاعات موجود با وفاداری بالا قادر به ضبط مقادیر زیادی از علائم حیاتی با منشاء الکتریکی و غیر الکتریکی؛ تهاجمی یا غیرتهاجمی در مدت زمان طولانی بوده اند، که فرصت بی نظیری را در جهت مطالعه بدن انسان درمورد سلامت و بیماری اش فراهم نموده است. علائم پزشکی به طور گسترده ای در محیط بالینی برای تشخیص بیماری، نوع درمان، نظارت بر بیمار، پیشگیری از بیماری، و ارزیابی ریسک استفاده می شد. عمده پیشرفت های اخیر از ابزارهای بهداشتی، اطلاعات مختلف پزشکی به راحتی در دسترس مصرف کنندگان قرار داده می شد و تمام جنبه های زندگی را عملا ثبت می نمود. پردازش و تفسیر این داده ها، مجموعه ای چند وجهی از چالش ها، از جمله مقابله با رفتارهای ثابت را فراهم می کند، البته از بین متغیرهای زیست پزشکی حال حاضر، ترکیبی از منابع و علائم موجود به طور معمول از سطح بدن مشاهده شده و به تشخیص ضعیف فرایندهای فیزیولوژیکی در محیط های پر سر و صدا، استخراج و طبقه بندی ویژگی های دینامیکی، مدل سازی سیستم های فیزیولوژیکی، درک رابطه علت و معلولی بین سیستم تعاملی، و تبدیل پارامترها به اطلاعات مربوطه پرداخته که قادر به درمان بالینی و ایجاد یک اثر قابل اندازه گیری بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است. این مسئله خاص، چالش های پ مربوطه در زمینه پردازش علائم پزشکی و احتمالات را برای توسعه فن آوری آینده پوشش می دهد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 5

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 30 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پزشکی-1
موضوعات
footer