دانلود مقاله و خرید ترجمه:رویکرد استراتژیکی مدیریت منابع انسانی در طول بحران - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:رویکرد استراتژیکی مدیریت منابع انسانی در طول بحران - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک ( strategic Managment )
 • Strategic approach to human resources management during crisis رویکرد استراتژیکی مدیریت منابع انسانی در طول بحران

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رویکرد استراتژیکی مدیریت منابع انسانی در طول بحران


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Strategic approach to human resources management during crisis


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 235 ( 2016 ) 463 – 472


  نویسنده:

  Pelin Vardarlıer


  چکیده انگلیسی:

  Human Resources Management is one of the most important units of modern firms and organizations. It gains even more importance in times of crises, because it makes up an important dimension of crisis management. It is well known that human resources policies have a great influence on people; therefore, those polices are to bring about humanistic consequences. In this study, possible effects of always looming crises and ways to avoid or cope with those crises have been examined and presented to readers. The study mainly focuses on the human resources strategies aspect of management at managing crises; and, it compares classical and modern ways to handle the effects of crises on human capital.
  Keywords: Human resources management | Crisis management | Human resources strategies.


  چکیده فارسی:

  مدیریت منابع انسانی یکی از مهمترین واحدها در شرکتها و سازمان های مدرن است. دستاوردهای مهمِ ناشی از آن و بخصوص در زمان بحران، منجر به آن می شود که حتی مدیریت منابع انسانی را یک بُعد مهم از مدیریت بحران حساب نمود. این مسئله به خوبی شناخته شده است که منابع سیاست های منابع انسانی، تاثیر زیادی بر مردم دارد. در این مطالعه اثرات احتمالی بحران های همواره بلند و راه هایی برای جلوگیری و یا مقابله با این بحران ها جهت ارائه به خوانندگان مورد بررسی قرار گرفته است. این مطالعه به طور عمده به جنبه استراتژی منابع انسانی در مدیریت بحران معطوف شده است و این مقاله روش های کلاسیک و مدرن را جهت رسیدگی به اثرات بحران بر روی سرمایه انسانی مورد مقایسه قرار داده است.
  کلمات کلیدی: مدیریت منابع انسانی | مدیریت بحران | استراتژی های منابع انسانی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 85 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer