دانلود مقاله و خرید ترجمه:محدودیت قضیه پوینتینگ در نشانه هایی از قطعات خیالی پارامترهای ساختاری الکترومغناطیسی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:محدودیت قضیه پوینتینگ در نشانه هایی از قطعات خیالی پارامترهای ساختاری الکترومغناطیسی - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فیزیک عمومی ( General Physics )
 • Poynting theorem constraints on the signs of the imaginary parts of the electromagnetic constitutive parameters محدودیت قضیه پوینتینگ در نشانه هایی از قطعات خیالی پارامترهای ساختاری الکترومغناطیسی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  محدودیت قضیه پوینتینگ در نشانه هایی از قطعات خیالی پارامترهای ساختاری الکترومغناطیسی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Poynting theorem constraints on the signs of the imaginary parts of the electromagnetic constitutive parameters


  منبع:

  J. Opt. Soc. Am. A / Vol. 32, No. 4 / April 2015


  نویسنده:

  Babak Alavikia, Ali Kabiri, and Omar M. Ramahi


  چکیده انگلیسی:

  In time harmonic analysis, media composed of sub-wavelength metallic or dielectric inclusions are described by complex and dispersive effective constitutive parameters. A study of such parameters based on the conservation law of energy and causality is presented. We derive a set of general constraints on the real and imaginary parts of the constitutive parameters for lossy and lossless media in terms of electric and magnetic loss tangents. It is shown that a passive medium can indeed have a negative imaginary part of either the permeability or permittivity over a range of frequencies. These findings are consistent with the principles of causality and energy conservation.


  چکیده فارسی:

  در تجزیه و تحلیل هارمونیک زمان، رسانه های متشکل از یا اجزاء دی الکتریک یا فلزی زیر طول موج توسط پارامترهای ساختاری موثر پیچیده و پراکنده توصیف شده اند. مطالعه چنین پارامتر ها بر اساس قانون بقای انرژی و علیت ارائه شده است. ما مجموعه ای از محدودیت های کلی را در قسمت حقیقی و موهومی پارامترهای ساختاری برای رسانه های پر اتلاف و بدون افت در زمینه مماس افت الکتریکی و مغناطیسی استخراج کردیم. نشان داده شده است که یک رسانه منفعل در واقع می تواند یک قسمت موهومی منفی هم نفوذ پذیری یا گذردهی در طول طیف وسیعی از فرکانس داشته باشد. ین یافته ها با اصول علیت و انرژی مطابقت دارند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 38

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1241 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فیزیک-عمومی
موضوعات
footer