دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازیابی پیشرفته تصویر با استفاده از روش طبقه بندی موضعی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازیابی پیشرفته تصویر با استفاده از روش طبقه بندی موضعی - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Advanced Image Retrieval with Topical Classification Strategy بازیابی پیشرفته تصویر با استفاده از روش طبقه بندی موضعی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازیابی پیشرفته تصویر با استفاده از روش طبقه بندی موضعی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Advanced Image Retrieval with Topical Classification Strategy


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Computer Science 48 ( 2015 ) 263 – 268


  نویسنده:

  Anuja khodaskar , Siddarth Ladhake


  چکیده انگلیسی:

  This paper proposed an advanced content based image retrieval system using topical rule based classification strategy which improve retrieval performance significantly. We also present overview of image classification which highlights categories of classification, factor affecting accuracy of classification and recent applications of classification with advanced techniques and help researchers to continue their work for improving classification accuracy. The proposed classification strategy used three training rules, low level, high level and expert rules which improve classification accuracy and effectiveness, ultimately encroachment in quality of classification. Experimental result shows performance evolution in precision, accuracy and retrieval time of image retrieval.
  Keywords: Accuracy | classification Strategy | image retrieval system | training rules | retrieval time


  چکیده فارسی:

  این مقاله، با استفاده از شیوه ی طبقه بندی موضعی، که منجر به بهبود چشمگیر عملکرد بازیابی تصویر می شود، یک سیستم پیشرفته ی بازیابی تصویر را ارائه می دهد. ما همچنین در این مقاله مروری داریم بر طبقه بندی تصویر ، که در آن انواع طبقه بندی ها ، عوامل تاثیرگذار بر طبقه بندی، و کاربردهای اخیر طبقه بندی با استفاده از تکنیک های پیشرفته مورد بررسی قرار می گیرند، که این امر به پژوهشگران کمک می کند در کار بهبود صحت و درستی طبقه بندی، پیشرفت داشته باشند. شیوه ی طبقه بندی که در این مقاله ارائه می شود، از سه قانون آموزشی بهره می گیرد، قوانین سطح پایین، سطح بالا، و قوانین تخصصی که منجر به بهبود صحت و کارایی طبقه بندی می شود و در نهایت شاهد پیشرفت در کیفیت طبقه بندی خواهیم بود. نتایج تجربی حاکی از بهبود عملکردی به لحاظ دقت، صحت، و زمان بازیابی تصاویر می باشد.
  کلمات کلیدی: دقت | استراتژی طبقه بندی | سیستم بازیابی تصویر | قوانین آموزش | زمان بازیابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 369 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer