دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش صرفه جویی در پهنای باند IPTV چند پخشی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش صرفه جویی در پهنای باند IPTV چند پخشی - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • A Multicast IPTV Bandwidth Saving Method روش صرفه جویی در پهنای باند IPTV چند پخشی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش صرفه جویی در پهنای باند IPTV چند پخشی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Multicast IPTV Bandwidth Saving Method


  منبع:

  International Journal of Computer Applications (0975 – 8887) Volume 64– No.14, February 2013


  نویسنده:

  Mohamed Moughit, Abdelmajid Badri, Aicha Sahel


  چکیده انگلیسی:

  IPTV services delivered traditional television channels via IP to customers. IGMP protocol is the control mechanism used to control the delivery of multicast traffic to interested and authorized users. IGMP commands notify the upstream equipment to stop sending (“leave”) one channel or begin sending (“join”) another channel. Depending on the architectural choices, this process occurs in the DSLAM, an aggregation switch, or at an edge router. All channels are sent by a multicast source to DSLAM even if no user in the DSLAM has requested it. This leads to sub-optimal use of bandwidth.
  This paper studies and investigates the performance of IPTV controlled by CGMP Protocol to save bandwidth using OPNET package. It shows that when CGMP is enabled on edge routers and switches, hosts receive only the channels demanded and therefore the bandwidth is optimized and also the queuing delay is reduced.
  Keywords: IPTV | PIM-SM | IGMP | CGMP | Bandwidth | Simulation | OPNET.


  چکیده فارسی:

  خدمات IPTV کانال های تلویزیونی سنتی را از طریق IP برای مصرف کنندگان ارسال کرده اند. پروتکل IGMP، یک مکانیزم کنترلی مورد استفاده برای کنترل ارسال ترافیک چندپخشی به کاربران علاقه مند و دارای مجوز است. دستورات IGMP، تجهیزات بالادستی را به منظور متوقف کردن ارسال ( "ترک کردن") یک کانال و یا شروع به ارسال ( "پیوستن") یک کانال دیگر آگاه می سازد. بسته به انتخاب های معمارانه، این فرآیند در یک سوئیچ تجمعی DSLAM ، و یا در یک مسیریاب گوشه ای رخ می دهد. همه کانال ها توسط یک منبع چندپخشی به DSLAM فرستاده شده اند، حتی اگر هیچ کاربری در DSLAM آنرا درخواست نکرده باشد. این امر به استفاده زیر- بهینه ای از پهنای باند منجر می شود. این مقاله، عملکرد IPTV کنترل شده توسط پروتکل CGMP را بمنظور صرفه جویی در پهنای باند با استفاده از بسته OPNET بررسی و تحقیق می کند. آن نشان می دهد که زمانی که CGMP در مسیریاب ها و سوئیچ های کناری فعال است، میزبان ها تنها کانال های تقاضا شده را دریافت می کنند و در نتیجه، پهنای باند، بهینه سازی شده است و همچنین تاخیر صف بندی کاهش یافته است.
  کلید واژه ها: IPTV | PIM-SM | IGMP | CGMP | پهنای باند | شبیه سازی | OPNET.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 390 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer