دانلود مقاله و خرید ترجمه:شبکه های اجتماعی و الگوریتم های ژنتیک برای انتخاب کمیته با اعضای مستقل - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های اجتماعی ( Social Networks )
 • Social networks and genetic algorithms to choose committees with independent members شبکه های اجتماعی و الگوریتم های ژنتیک برای انتخاب کمیته با اعضای مستقل

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شبکه های اجتماعی و الگوریتم های ژنتیک برای انتخاب کمیته با اعضای مستقل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Social networks and genetic algorithms to choose committees with independent members


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Expert Systems With Applications 43 (2016) 261–270


  نویسنده:

  Eduardo Zamudio∗, Luis S. Berdún, Analía A. Amandi


  چکیده انگلیسی:

  Choosing committees with independent members in social networks can be regarded as a group selection problem where independence, as the main selection criterion, can be measured by the social distance between group members. Although there are many solutions for the group selection problem in social networks, such as target set selection or community detection, none of them have proposed an approach to select committee members based on independence as group performance measure. In this work, we propose a novel approach for independent node group selection in social networks. This approach defines an independence group function and a genetic algorithm in order to optimize it. We present a case study where we build a real social network with on-line available data extracted from a Research and Development (R&D) public agency, and then we compare selected groups with existing committees of the same agency. Results show that the proposed approach can generate committees that improve group independence compared with existing committees.
  Keywords: Committee | Group selection | Independence | Social network | Genetic algorithm


  چکیده فارسی:

  هیئت انتخاب با اعضای مستقل در شبکه های اجتماعی را می توان به عنوان یک مشکل در انتخاب گروه تلقی کرد که در آن استقلال، به عنوان معیار اصلی انتخاب، می تواند بوسیله فاصله اجتماعی بین اعضای گروه اندازه گیری شود. اگر چه راه حل های بسیاری برای رفع مشکل انتخاب گروه در شبکه های اجتماعی، مانند انتخاب مجموعه اهداف و یا تشخیص جامعه وجود دارد، هیچ یک از آنها روشی را برای انتخاب اعضای کمیته بر اساس استقلال جهت سنجش عملکرد گروه پیشنهاد نمی کنند. در این تحقیق، ما یک رویکرد جدید برای انتخاب گروه مستقل در شبکه های اجتماعی ارائه می کنیم . این رویکرد یک تابع گروه مستقل و یک الگوریتم ژنتیکی به منظور بهینه سازی آن تعریف می کند. ما یک مورد مطالعه را ارائه میکنیم که در آن یک شبکه اجتماعی واقعی با داده های آنلاین در دسترس از یک آژانس عمومی تحقیق و توسعه (R&D) می سازیم و سپس از گروه های انتخاب شده با کمیته های موجود در همان آژانس استفاده می کنیم. نتایج نشان می دهد که روش پیشنهادی می تواند هیئت (کمیته)ای تولید کند که استقلال گروه را در مقایسه با هیئت های موجود بهبود ببخشد.
  کلید واژه ها: کمیسیون | انتخاب گروه استقلال | شبکه اجتماعی | الگوریتم ژنتیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1071 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-اجتماعی
موضوعات
footer