دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مطالعه تجربی روی درخواست های غذایی گردشگران: اصلیت یا ایمنی و راحتی؟ - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مطالعه تجربی روی درخواست های غذایی گردشگران: اصلیت یا ایمنی و راحتی؟ - 2017
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • A conceptual study of gastronomical quests of tourists: Authenticity or safety and comfort? یک مطالعه تجربی روی درخواست های غذایی گردشگران: اصلیت یا ایمنی و راحتی؟

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک مطالعه تجربی روی درخواست های غذایی گردشگران: اصلیت یا ایمنی و راحتی؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A conceptual study of gastronomical quests of tourists: Authenticity or safety and comfort?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 23 (2017) 1–7


  نویسنده:

  Bahattin Özdemir, Faruk Seyitoğlu


  چکیده انگلیسی:

  This study aims to investigate tourist behaviors from the perspective of a quest for authenticity in gastronomical experiences. Relying on a review of relevant literature, the current study proposes a conceptual framework that focuses on how the quest for authenticity influences tourists behaviors in regard to local food consumption. Specifically, the framework defines three tourist types based on the relationships between food consumption and authenticity in three different contexts. Consequently, this study identified authenticity seekers, moderates and comfort seekers in order to describe the expected tourist behaviors, followed by a section detailing the conclusion and implementation.
  Keywords: Food | Authenticity | Gastronomy | Conceptual framework | Tourist typology


  چکیده فارسی:

  هدف از این مطالعه بررسی رفتارهای گردشگر از نقطه نظر جستجوی اصلیت در تجربیات خورد و خوراک می باشد. مطالعه حاضر با تکیه کردن روی مرور منابع مرتبط، یک چارچوب مفهومی پیشنهاد می کند که روی این موضوع تمرکز دارد که چگونه جستجوی اصلیت روی رفتارهای گردشگران درمورد مصرف غذای محلی اثر می گذارد. به ویژه، این چارچوب سه نوع گردشگر برمبنای روابط بین مصرف غذا و اصلیت را در سه زمینه مختلف تعریف می کند. درنتیجه، این مطالعه جستجو کننده های اصلیت، میانه روها و جستجو کننده های راحتی را به منظور توصیف رفتار مورد انتظار گردشگر شناسایی می کند و به دنبال آن یک بخشی می آید که جزئیات نتیجه گیری و اجرا را ارائه می کند.
  کلیدواژه ها: غذا | اصلیت | غذایی | چارچوب مفهومی | نوع شناسی گردشگر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 70 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer