دانلود مقاله و خرید ترجمه:چارچوبی برای بازسازی دینامیکی سیستم تحلیل معنایی ویدیو بر اساس کنترل توجه فراگیر - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چارچوبی برای بازسازی دینامیکی سیستم تحلیل معنایی ویدیو بر اساس کنترل توجه فراگیر - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • A framework for dynamic restructuring of semantic video analysis systems based on learning attention control چارچوبی برای بازسازی دینامیکی سیستم تحلیل معنایی ویدیو بر اساس کنترل توجه فراگیر

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چارچوبی برای بازسازی دینامیکی سیستم تحلیل معنایی ویدیو بر اساس کنترل توجه فراگیر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A framework for dynamic restructuring of semantic video analysis systems based on learning attention control


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Image and Vision Computing Volume 53, September 2016, Pages 20-34


  نویسنده:

  Mohamad-Hoseyn Sigari, Hamid Soltanian-Zadeh, Hamid-Reza Pourreza


  چکیده انگلیسی:

  Current semantic video analysis systems are usually hierarchical and consist of some levels to overcome semantic gaps between low-level features and high-level concepts. In these systems, some features, descriptors, objects or concepts are extracted in each level and therefore, total computational complexity of such systems is huge. In this paper, we present a new general framework to impose attention control on a video analysis system using Qlearning. Thus, our proposed framework restructures a given system dynamically to direct attention to the blocks extracting the most informative features/concepts and reduces computational complexity of the system. In other words, the proposed framework directs flow of processing actively using a learning attention control method. The proposed framework is evaluated for event detection in broadcast soccer videos using limited numbers of training samples. Experiments show that the proposed framework is able to learn how to direct attention to informative features/concepts and restructure the initial structure of the system dynamically to reach the final goal with less computational complexity.
  Keywords: Attention control | Broadcast soccer video | Event detection | Q-learning | Semantic video analysis


  چکیده فارسی:

  سیستم‌های کنونی تحلیل معنایی ویدیو معمولاً سلسله مرتبه‌ای هستند و شامل سطح‌هایی هستند تا فواصل معنایی بین ویژگی‌های سطح پایین و مفاهیم سطح بالا را جبران کنند. در این سیستم‌ها، برخی ویژگی‌ها، توصیف‌گرها، اشیا یا مفاهیم در هر سطح وجود دارند و بنابراین، پیچیدگی محاسباتی کلی این سیستم‌ها زیاد است. در این مقاله، چارچوب پیشنهادی، جریان پردازش را با استفاده از روش کنترل توجه تکاملی هدایت می‌کند. چارچوب پیشنهادی برای تشخیص رویداد در پخش ویدیوی فوتبال و با استفاده از تعداد محدودی نمونه آموزشی ارزیابی می‌شود. آزمایشات نشان می‌دهد که چارچوب پیشنهادی توانایی فراگیری چگونگی هدایت توجه به مفاهیم/ ویژگی‌های سازنده و بازسازی دینامیکی ساختار اولیه سیستم را دارد تا با پیچیدگی محاسباتی کم‌تر به هدف نهایی برسد.
  کلمات کلیدی: کنترل توجه | پخش فراگیر ویدئو فوتبال | تشخیص رویداد | آموزش Q | تجزیه و تحلیل معنایی ویدئو


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 62

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 4651 کیلوبایت


  قیمت: 58000 تومان  46400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله عالی و جدید در زمینه پردازش ویدئو از ژورنال بسیار معتبر Image and Vision Computing . این مقاله به قدری کامل است که می تواند به عنوان یک مرجع اصلی برای نگارش مقالات isi و یا پایان نامه ارشد و دکتری مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به تنهایی یک پایان نامه کامل برای دانشجویان کارشناسی می باشد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer