دانلود مقاله و خرید ترجمه:الماس در برابر فلزات گرانبها : در سرمایه گذاری های شما چه چیز بیشترین درخشش را دارد؟ - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:الماس در برابر فلزات گرانبها : در سرمایه گذاری های شما چه چیز بیشترین درخشش را دارد؟ - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Diamonds vs: precious metals: What shines brightest in your investment portfolio? الماس در برابر فلزات گرانبها : در سرمایه گذاری های شما چه چیز بیشترین درخشش را دارد؟

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  الماس در برابر فلزات گرانبها : در سرمایه گذاری های شما چه چیز بیشترین درخشش را دارد؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Diamonds vs: precious metals: What shines brightest in your investment portfolio?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Review of Financial Analysis 43 (2016) 1–14


  نویسنده:

  Rand Kwong Yew Low , Yiran Yao, Robert Faff


  چکیده انگلیسی:

  Several studies explore the use of gold and other precious metals for protecting investors’ wealth during periods of market turmoil. However, alternative investments, although increasing in popularity, still remain unfamiliar to the majority of investors. We explore the safe haven and hedging properties of diamonds versus precious metals in an international study to evaluate diamonds as a viable investment alternative. Furthermore, we compare the performance between the returns of physical diamonds and diamond indices. Our analysis indicates superior performance by precious metals compared to diamonds. However, investors enjoy greater benefit from directly investing in physical diamonds rather than diamond indices. For investors looking to protect their assets against highly volatile market conditions, precious metals remain a better option. Investors should continue to keep abreast of developments with the evolution of the diamond investments industry and physical diamonds can be included in a portfolio for their downside diversification potential.
  Keywords: Gold | Diamonds | Safe haven | Hedges | Precious metals | Gold


  چکیده فارسی:

  مطالعات بسیاری به بررسی استفاده از طلا و دیگر فلزات گرانبها به منظور پشتیبانی از اموال سرمایه گذاران در طی دوران آشفتگی بازار، پرداخته اند. به هرحال، گزینه های سرمایه گذاری دیگری نیز بدین منظور در سطح عموم رو به افزایش است که هنوز برای بسیاری از سرمایه گذاران ناآشنا است. ما در این مقاله به امنیت بیشتر و نیز خواص درمانی الماس در مقابل دیگر فلزات گرانبها پرداختیم تا بدین وسیله الماس را به عنوان یک گزینه ی سرمایه گذاری ممکن مورد ارزیابی قرار دهیم . علاوه بر این ما عملکرد میان بازده های الماس فیزیکی و شاخص های آن را نیز مورد مقایسه قرار دادیم. نتایج حاصل از تحقیقات ما بیانگر عملکرد برتر فلزات گرانبها نسبت به الماس می باشد. اما به هر حال، سرمایه گذاران مایلند از سرمایه گذاری مستقیم بر روی خود الماس (الماس فیزیکی ) سود بیشتری ببرند تا بر روی شاخص های الماس. از منظور سرمایه گذاران ، پشتیبانی از دارایی ها و اموال در برابر شرایط بسیار آشفته ی بازار، فلزات گرانبها هنوز گزینه ی بهتری است. در واقع سرمایه گذاران می بایست همگام با رشد و توسعه ی صنعت سرمایه گذاری الماسی پیش بروند و الماس فیزیکی نیز می تواند در نمونه کارهای آنها به همگام روند نزولی تنوع ها ، گنجانده شود.
  کلیدواژگان: طلا | الماس | پناهگاه امن | حصار | فلزات گرانبها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 40

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2636 کیلوبایت


  قیمت: 37000 تومان  29600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer