دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازیابی تصویر مبتنی بر محتوی در یک محیط وب 3:0 - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازیابی تصویر مبتنی بر محتوی در یک محیط وب 3:0 - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Content based image retrieval in a web 3:0 environment بازیابی تصویر مبتنی بر محتوی در یک محیط وب 3:0

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازیابی تصویر مبتنی بر محتوی در یک محیط وب 3:0


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Content based image retrieval in a web 3:0 environment


  منبع:

  Springer Multimed Tools Appl York 2013, DOI 10.1007/s11042-013-1679-2


  نویسنده:

  Aun Irtaza · M. Arfan Jaffar · Mannan Saeed Muhammad


  چکیده انگلیسی:

  With the dramatic growth of Internet and multimedia applications, a virtually free worldwide digital distribution infrastructure has emerged. The concept of intelligent web or web 3.0 gives an opportunity to its users to share information in a way that could reach a broader audience and provide that audience with much deeper accessibility and interpretation of the information. Legacy image search systems which rely on the text annotations like keywords, and captions to retrieve images are not appropriate in web 3.0 architecture. Because these systems are unable to retrieve images which do not have this associated information. Also these systems suffers from the high cost of manual text annotations and linguistic problems as well while sharing and retrieving images. Therefore to handle these issues an image retrieval and management technique is presented in this paper which considers the actual image contents and do not rely on the associated metadata. Our content based image retrieval technique incorporates Genetic algorithms with support vector machines and user feedbacks for image retrieval purposes, and assures the effective retrieval and sharing of images by taking the users considerations into an account.
  Keywords: Content-Based Image Retrieval (CBIR) | Genetic algorithms | Relevance feedback | Support vector machines | Social media


  چکیده فارسی:

  با رشد چشمگیر اینترنت و برنامه های چند رسانه ای ، یک زیرساخت پخش دیجیتال جهانی تقریبا آزاد پدید آمده است. مفهوم وب هوشمند یا وب 3.0 به کاربران فرصتی برای به اشتراک گذاری اطلاعات به روشی می دهد که بتوانند به مخاطبان گسترده تری دست یابند و دسترسی و تفسیر عمیق تر اطلاعات را در اختیار آن مخاطبان قرار دهند. سیستم های جستجو تصویر قدیمی که وابسته به حاشیه نویسی های متن مانند کلمات کلیدی و عنوان ها برای بازیابی تصویر هستند در معماری وب 3.0 مناسب نیستند. زیرا این سیستم ها قادر به بازیابی تصاویری که اطلاعات مرتبط ندارند نیستند. این سیستم ها همچنین از هزینه بالا حاشیه نویسی متن بصورت دستی و مشکلات زبان شناسی در حین به اشتراک گذاری و بازیابی تصاویر رنج می برند. از این رو، برای پرداختن به این مشکلات یک روش مدیریت و بازیابی تصویر در این مقاله ارائه شده است که محتوی های تصویر واقعی را در نظر می گیرد و وابسته به ابر داده مرتبط نیستند. تکنیک بازیابی تصویر مبتنی بر محتوی الگوریتم های ژنتیکی را با ماشین های بردار پشتیبانی و بازخوردهای کاربر برای اهداف بازیابی تصویر تلفیق می کند و بازیابی و به اشتراک گذاری تصاویر را از طریق در نظر گرفتن ملاحظات کاربران تضمین می کند.
  کلمات کلیدی: بازیابی تصویر مبتنی بر محتوی (CBIR) | الگوریتم های ژنتیک | بازخورد مرتبط | ماشین های بردار پشتیبانی | رسانه اجتماعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2471 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer