دانلود مقاله و خرید ترجمه:یاخته های مربوط به پژمرده شدن یک بخش lytic مشخص شده برای تجزیه پروتئین های کلروپلاست - 2014

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پزشکی 1 ( medical )
 • Senescence-Associated Vacuoles, a Specific Lytic Compartment for Degradation of Chloroplast Proteins? یاخته های مربوط به پژمرده شدن یک بخش lytic مشخص شده برای تجزیه پروتئین های کلروپلاست

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یاخته های مربوط به پژمرده شدن یک بخش lytic مشخص شده برای تجزیه پروتئین های کلروپلاست


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Senescence-Associated Vacuoles, a Specific Lytic Compartment for Degradation of Chloroplast Proteins?


  منبع:

  Plants 2014, 3, 498-512; doi:10.3390/plants3040498


  نویسنده:

  Cristian A. Carrión, Dana E. Martínez, M. Lorenza Costa and Juan José Guiamet


  چکیده انگلیسی:

  Degradation of chloroplasts and chloroplast components is a distinctive feature of leaf senescence. In spite of its importance in the nutrient economy of plants, knowledge about the mechanism(s) involved in the breakdown of chloroplast proteins is incomplete. A novel class of vacuoles, “senescence-associated vacuoles” (SAVs), characterized by intense proteolytic activity appear during senescence in chloroplast-containing cells of leaves. Since SAVs contain some chloroplast proteins, they are candidate organelles to participate in chloroplast breakdown. In this review we discuss the characteristics of SAVs, and their possible involvement in the degradation of Rubisco, the most abundant chloroplast protein. Finally, SAVs are compared with other extra-plastidial protein degradation pathways operating in senescing leaves.
  Keywords: senescence-associated vacuoles | leaf senescence | chloroplast degradation | proteases | Rubisco | SAG12


  چکیده فارسی:

  تجزیه کلروپلاست و ترکیبات کلروپلاست یک ویژگی اصلی پژمرده شدن (زرد شدن) برگ می باشد. با وجود اهمیتی که در اقتصاد مواد غذایی گیاهان دارد دانشی درباره مکانیسم هایی که در تجزیه پروتئین های کلروپلاست دارند هنوز ناقص است. دسته جدیدی از یاخته ها «یاخته های مربوط به پژمرده شدن» (SAVs) که با فعالیت پروتئولیتی شدیدی مشخص شده است طی پژمرده شدن سلول های برگ های حاوی کلروپلاست نقش دارد چون SAVs دارای پروتئین های کلروپلاستی می باشد آنها کاندیدهای اندام های برای مشارکت در تجزیه کلروپلاستی می باشد. از این نظر ما مشخصات SAVs و مشارکت احتمالی آنها را در تجزیه Rubisco شرح داده ایم که فراوان ترین پروتئین کلروپلاست می باشد. در نهایت SAVs در مسیرهای تجزیه پروتئینی فوق پلاستیدی که در برگ های پژمرده عمل می کنند مقایسه شده است.
  کلمات کلیدی : یاخته های مربوط به زرد شدن | زرد شدن برگ | تجزیه کلروپلاست | پروتئاز | Rubisco SAG12


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 0 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پزشکی-1
موضوعات
footer