دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر واسطه ای رویارویی های زندگی واقعی در نوشتن دسته جمعی کتابهای گردشگری - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر واسطه ای رویارویی های زندگی واقعی در نوشتن دسته جمعی کتابهای گردشگری - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • The mediating effect of real life encounters in co-writing tourism books تاثیر واسطه ای رویارویی های زندگی واقعی در نوشتن دسته جمعی کتابهای گردشگری
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر واسطه ای رویارویی های زندگی واقعی در نوشتن دسته جمعی کتابهای گردشگری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The mediating effect of real life encounters in co-writing tourism books


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management 62 (2017) 1-9


  نویسنده:

  Nina K. Prebensen


  چکیده انگلیسی:

  This paper examines the effects of meeting in a relevant empirical setting with the purpose of co-writing an academic book. A writing seminar is used to explore how such encounters impact scholars’ motivations and actions regarding writing. Data were collected through participant observation, discussions, and in-depth interviews. Based on experiential and learning theories, the study led to the identification of four categories of academic co-writing, reflected through data from formal and informal meeting contexts: writing to process information; to develop knowledge; to play, socialize, and have fun; and to present oneself. The study findings suggest that academic institutions should arrange and support scholarly meetings to fulfill goals such as knowledge building, publication, and networking. At the individual level, being together and discussing and clarifying topics, constructs, and ideas motivate scholars to write and to publish.
  Keywords: Co-writing | Book seminar | Motivation | Structure | Interaction | Academic book


  چکیده فارسی:

  این مقاله تاثیرات برگزاری جلسات در یک شرایط تجربی با هدف همکاری در نوشتن کتابهای علمی را بررسی می کند. از یک همایش نوشتن برای بررسی این موضوع استفاده می شود که چگونه چنین رویارویی هایی بر انگیزه ها و اقدامات محققان درباره نوشتن اثر می گذارند. داده ها ازطریق مشاهدات شرکت کننده ها، بحث ها، و مصاحبه های عمیق جمع آوری شدند. برمبنای نظریه های تجربی و یادگیری، این مطالعه منجر به شناسایی 4 دسته از همکاری های علمی در نوشتن کتاب شد که ازطریق داده های حاصل از موضوعات جلسات رسمی و غیر رسمی، منعکس شدند: نوشتن برای پردازش اطلاعات، توسعه دانش؛ شرکت کردن، اجتماعی سازی و داشتن سرگرمی؛ و ارائه کردن خود. یافته های مطالعه بیان می کنند که موسسات علمی باید برای برآورده کردن اهدافی مثل ساخت دانش، انتشار و شبکه سازی، جلسات علمی را برقرار کرده و از آنها پشتیبانی کنند. در سطح فردی، باهم بودن و بحث کردن و توضیح دادن موضوعات، سازه ها و ایده ها، به محققان انگیزه می دهد تا بنویسند و منشتر کنند.
  کلیدواژه ها: همکاری در نوشتن | همایش کتاب | انگیزه | ساختار | تعامل | کتاب علمی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 92 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer