دانلود مقاله و خرید ترجمه:دنده مغناطیسی مدرن :بسوی چگالی گشتاور بیشتر - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:دنده مغناطیسی مدرن :بسوی چگالی گشتاور بیشتر - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی مکانیک ( mechanical engineering )
 • A Novel Magnetic Gear: Towards a Higher Torque Density دنده مغناطیسی مدرن :بسوی چگالی گشتاور بیشتر

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دنده مغناطیسی مدرن :بسوی چگالی گشتاور بیشتر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Novel Magnetic Gear: Towards a Higher Torque Density


  منبع:

  IEEE Transactions on Magnetics ( Volume: 51, Issue: 11, Nov. 2015 )


  نویسنده:

  Xin Yin, Student Member, IEEE, Pierre-Daniel Pfister, Member, IEEE, and Youtong Fang, Member, IEEE College of Electrical Engineering, Zhejiang University, Hangzhou 310027, Zhejiang


  چکیده انگلیسی:

  Magnetic gears, a promising alternative to conventional mechanical gear boxes, have gained growing attention in the last decade. This paper proposes a novel topology of flux focusing magnetic gear which makes use of both axial and transverse magnetic fluxes. Important geometrical parameters are optimized using a sequential parametric sweeping analysis. Performances are validated by a three-dimensional finite element method and compared with existing magnetic gears. The result indicates that by reducing the saturation in soft magnetic materials and the flux leakage, the new topology has a significantly high torque density within a wide length-diameter ratio.
  Index Terms: Axial flux | flux focusing | high torque density | magnetic gear | transverse flux.


  چکیده فارسی:

  دنده های مغناطیسی ،جایگزینی امیدوار کننده برای گیرباکس های مکانیکی ،در دهه ی اخیر توجهات زیادی را معطوف خود کرده است.این مقاله توپولوژی مدرنی از دنده مغناطیسی شار-متراکم ارایه می دهد که به ما کمک می کند هم از شار محوری و هم از شار عمودی(transverse) استفاده کنیم.پارامترهای هندسی مهم با استفاده از یک تحلیل ترتیبی بهینه سازی شده است.تأیید عملکرد از طریق متد عنصرمتناهی سه بعدی انجام میگیرد و سپس نتایج با دنده های مغناطیسی موجود مقایسه می شود.نتایج نشان می دهد که با کاهش سیری مغناطیسی در مواد مغناطیس نرم و شار نشتی ،توپولوژی جدید توانسته است به چگالی گشتاور بالایی دست یابد.
  کلمات کلیدی: شار محوری | شار تمرکز | تراکم گشتاور بالا | چرخ دنده مغناطیسی | شار عرضی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 512 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-مکانیک
موضوعات
footer