دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از مصاحبه اطلاعاتی برای به دست آوردن یک بینش درباره تخصص یک مدیر - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از مصاحبه اطلاعاتی برای به دست آوردن یک بینش درباره تخصص یک مدیر - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت آموزشی ( Education Management )
 • Using the informational interview to get an insight into the profession of a manager استفاده از مصاحبه اطلاعاتی برای به دست آوردن یک بینش درباره تخصص یک مدیر
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از مصاحبه اطلاعاتی برای به دست آوردن یک بینش درباره تخصص یک مدیر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Using the informational interview to get an insight into the profession of a manager


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - The International Journal of Management Education 15 (2017) 1-10


  نویسنده:

  Maria S. Plakhotnik


  چکیده انگلیسی:

  An informational interview, also known as the exploratory meeting or networking interview, “is a chance to pick someones brain about a profession, business, or industry” (Decarie, 2010, p. 306). The purpose of the study was to explore whether, when modified, this assignment could benefit second-year management education students in understanding of the profession of a manager. This assignment provides students an opportunity to interact with a professional in a business setting on a variety of topics that help students understand what it is like to work in this industry, type of company, or a position. While informational interviews have been used in communication courses in management education programs, nothing is known about the use or usefulness of this assignment in other management courses. One hundred eleven students in a human resource management course were asked to complete a modified version of the informational interview assignment. Data were collected using a survey from 89 students. The results show that overall students learned more about the profession of a manager and got an insight into careers in the chosen industries and companies. Implications for teaching are provided along with the discussion of each main result.
  Keywords: Exploratory meeting | Networking interview | Undergraduate students | Teaching method


  چکیده فارسی:

  یک مصاحبه حاوی اطلاعات مفید که به جلسه توضیحی یا مصاحبه شبکه ای تیز مشهور است، "فرصتی برای پی بردن به مغز افراد درباره یک تخصص، کسب و کار یا صنعت است" (دکاری 2010 ص 306). هدف این مطالعه، بررسی این است که آیا این کار، وقتی که اصلاح شود، می تواند به دانشجویان سال دوم رشته آموزش مدیریت در درک و فهم تخصص یک مدیر کمک کند یا خیر. این کار برای دانشجویان فرصتی فراهم می کند تا با یک متخصص در یک حرفه و روی موضوعات متنوعی تعامل داشته باشند که به دانشجویان کمک می کند تا بفهمند که تمایل به انجام چه کارهایی در این صنعت وجود دارد، نوع شرکت یا یک شغل و حرفه را درک کنند. با اینکه مصاحبه های اطلاعاتی در دوره های ارتباطی در برنامه های آموزشی مدیریتی استفاده شده اند اما هیچ چیزی درباره استفاده یا مفید بودن این کار در دیگر دوره های مدیریتی مشخص نیست. از 111 دانشجو در یک دوره مدیریت منابع انسانی خواسته شد تا یک نسخه اصلاح شده از مصاحبه اطلاعاتی را تکمیل کنند. داده ها با استفاده از یک ارزیابی روی 89 دانشجو جمع آوری شدند. نتایج نشان می دهد که دانشجویان به صورت کلی چیزهای بیشتری درباره تخصص و حرفه یک مدیر یاد گرفتند و یک بینش درباره شغل ها در صنعت ها و شرکتهای انتخاب شده به دست آوردند. دلالت ها برای تدریس نیز به همراه بحث روی هر نتیجه اصلی ارائه می شود.
  کلیدواژه ها: جلسات اکتشافی | مصاحبه شبکه ای | دانشجویان لیسانس | روش تدریس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 67 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer