دانلود مقاله و خرید ترجمه:حسابداری مدیریت استراتژیک هزینه های شرکت - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:حسابداری مدیریت استراتژیک هزینه های شرکت - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Strategic Management Accounting of Company Costs حسابداری مدیریت استراتژیک هزینه های شرکت

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حسابداری مدیریت استراتژیک هزینه های شرکت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Strategic Management Accounting of Company Costs


  منبع:

  International Review of Management and Marketing, 2016, 6(S5) 255-264.


  نویسنده:

  Vera A. Manyaeva, Vladimir A. Piskunov, Vladimir P. Fomin


  چکیده انگلیسی:

  The article considers conceptual approaches to the formation of accounting integrated information flow of strategic company management. The comparative characteristic of strategic and operational management accounting is given. The authors suggest their own defnition of strategic management accounting as a component of the management function “accounting” and the mechanism of its realization. They also point out its goal and tasks. The systems of strategic management costs accounting are analyzed they form accounting and integrate information flow to develop and realize company strategy. On the basis of activity based costing (ABC) method the methodology of strategic management accounting of company costs in the processoriented management structures is suggested. The authors suggest six stages in ABC method and defne their contents.
  Keywords: Activity Based Costing Method | Company Costs | Integrated Accounting Information Flow | Management Accounting | Product Costs | Strategic Management Accounting
  JEL Classifcations: М41, М49


  چکیده فارسی:

  این مقاله شامل رویکردهای مفهومی به تشکیل جریان اطلاعات یکپارچه حسابداریِ مدیریت استراتژیک شرکت است. ویژگی تطبیقی حسابداری استراتژیک و عملیاتی ارائه شده است. نویسندگان تعریف خود از حسابداری مدیریت استراتژیک را به عنوان یک مولفه از «حسابداری» کارکرد مدیریت و مکانیسم تحقق آن ارائه می کنند. آنها همچنین هدف و وظایف آن را بیان می کنند. سیستم های حسابداری هزینه های مدیریت استراتژیک که حسابداری را تشکیل می دهند، تحلیل شده اند و جریان اطلاعات یکپارچه شد تا استراتژی شرکت ایجاد و محقق شود. براساس روش هزینه کرد مبتنی بر فعالیت (ABC)، روش حسابداری مدیریت استراتژیک هزینه های شرکت در ساختارهای مدیریت فرآیندمدار پیشنهاد شده است. نویسندگان شش مرحله را در روش ABC پیشنهاد کرده و محتوای آنها را تعریف می کنند.
  کلیدواژگان: روش هزینه کرد مبتنی بر فعالیت | هزینه های شرکت | جریان اطلاعات حسابداری یکپارچه | حسابداری مدیریت | هزینه های محصول | حسابداری مدیریت استراتژیک.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 157 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer