دانلود مقاله و خرید ترجمه:اکنون همه با هم : ایمن سازی اینترنت اشیاء - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:اکنون همه با هم : ایمن سازی اینترنت اشیاء - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • All Together Now: Securing the Internet of Things اکنون همه با هم : ایمن سازی اینترنت اشیاء
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اکنون همه با هم : ایمن سازی اینترنت اشیاء


  عنوان انگلیسی مقاله:

  All Together Now: Securing the Internet of Things


  منبع:

  Nemertes Research, 2017


  نویسنده:

  Nemertes Research


  چکیده انگلیسی:

  Internet of Things pushes myriad new endpoints onto the network, but security for IoT is still in its early days. IT needs a network that can supporting as many devices as the business needs, wherever it needs them, while actively participating in securing the whole environment.
  Compass Direction Points:
  ± Companies successful in Digital Transformation use IoT more than others. Leaders in Digital Transformation use IoT 31% more often.
  ± Most companies spending more on security in 2017, with analytics as a focus. Nearly 80% of companies are spending more on security in 2017, with an average increase of 42%, and analytics and threat detection are the top spending targets.
  ± Visibility and security need to be everywhere. IoT devices can be anywhere in the network, and may move; campus and branch networks have to help secure this complexity.


  چکیده فارسی:

  IoT ، کلید بیشتر پروژه های تبدیل دیجیتال است - آیا شبکه شما آماده است؟
  اینترنت اشیاء نقطه عطفی جدیدی بر روی شبکه قرار می دهد، اما هنوز امنیت IoT در روزهای اولیه است. IT به یک شبکه نیاز دارد که بتواند در حالی که به طور فعال در تأمین امنیت کل محیط کار شرکت می کند؛ تعداد زیادی دستگاه مانند نیاز کسب و کار را در هر جا که به آن نیاز است، پشتیبانی کند.
  اهداف اصلی طرح:
  ● شرکت هایی موفق در ترمیم دیجیتال ، بیشتر از IoT استفاده می کنند. بیش از 31٪ رهبران در تبدیل دیجیتال از IoT استفاده می کنند.
  ● مخارج امنیت بیشتر شرکت ها در سال 2017 به صورت متمرکز تحلیل میشود. تقریبا 80 درصد مخارج شرکت ها در سال 2017 ، امنیت بالاتری دارد و به طور متوسط 42 درصد افزایش می یابند و آنالیز و شناسایی تهدیدها جزو اهداف بلندمدت هستند.
  ● دید و امنیت باید در همه جا باشد. دستگاه های IoT می توانند در هر نقطه از شبکه باشند و ممکن است حرکت کنند؛ شبکه های محوطه و شاخه ای به این پیچیدگی کمک می کنند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 667 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer